Kūdikio kraitelis

Svarbi informacija norintiesiems gauti Kūdikio kraitelį!

Švęsdama Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, Kauno rajono savivaldybė kiekvienam šiais metais Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam kūdikiui dovanoja Kūdikio kraitelį.

Tai būtiniausių reikmenų rinkinys, padėsiantis mažylio tėveliams pirmaisiais kūdikio metais. Rinkinyje yra kombinezonas, šliaužtinukai, keletas kitų patogių drabužėlių, sauskelnių, drėgnųjų servetėlių, vienkartinių paklotų, kūdikių higienos rinkinys, pledas, rankšluostis, čiužinukas, neperšlampama paklodė, maitinimo buteliukas ir kiti kūdikiams būtini daiktai. Viskas sudėta į tvirtą, orui pralaidžią dėžę, kuri išvykose tiks ir kaip lovelė.

SVARBU!

Kraitelis dovanojamas tik naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno rajone, ir kai kūdikis registruojamas Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje. Kitose savivaldybėse registruotiems kūdikiams kraitelio nedovanojame.

Registruoti mažylį ir atsiimti Kūdikio kraitelį reikia Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, adresu Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas, tel. +370 616 00 486.

Darbo laikas

- pirmadieniais–ketvirtadieniais – nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

- penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15.45 val.

Pietų pertrauka – 12.00–12.45 val.