E. pranešimai

Antraštė Registracijos numeris Data Aprašymas Diskutuoti
Dėl asmenų turinčių teisę teikti pavežėjimo paslaugą e.pra-29 2019-11-07 Sveiki, Ar kauno rajono savivaldybė turi sarašą asmenų (juridinių) galinčių teikti pavežėjimo paslaugą? (0)
Nesaugus išsukimas bei Mokyklos g. nežymėti kalniukai e.pra-28 2019-10-29 Vasario 16-osios g. ir Mokyklos g. sankryža yra nesaugi, nes norint išsukti iš Mokyklos g. į Vasario 16-osios g. nieko nesimato iš kairės pusės (kadangi ten pristatyta automobilių), reikia užvažiuoti ant važiuojamosios dalies norint pamatyti, ar atvažiuoja automobilių. Problemai labai padėtų veidrodis. Kita problema ta, kad Mokyklos g. yra du kalniukai, kurie pažymėti tik ženklu, bet patys kalniukai niekuo nežymėti ir jie labai sunkiai matosi. Be to, jie tikrai labai aštrūs, tad per greitai pervažiavus galima labai sugadinti automobilį. (0)
Nepjaunama žolė e.pra-27 2019-09-17 Jau du metai nepjaunama žolė, ūkio paskirties žemėje kuri priklauso Aldonai Mickevičienei. Žemė yra šalia: smilų 9, smilgų 11, smilgų 13 sklypų (Ramučiai). (0)
Seniūnaičių rinkimai e.pra-26 2019-09-11 Laba diena, Anonsuojami seniūnaičių rinkimai, savivaldybės puslapyje patalpintas 2017m grafikas (dabar 2019), nėra informacijos ar bus galima rinkti elektroniniu būdu, tiesa sakant jokios info apie 2019 rinkimus (0)
Netvarkingas šulinys e.pra-25 2019-09-10 Laba diena, eidamas pastebėjau netvarkingą šulinį Vyčio kryžiaus gatvėje, netoli sankryžos su sodų gatve, nuo Kauno pusės. Kam reikėtų pranešti dėl tokiųnįvykių ir kur ? Šulinį reikėtu atverti, kad neatsitiktų nelaimių. (0)
dėl kelių ir šaligatvių Ramučiuose e.pra-24 2019-09-05 Laba diena, atsakykite prašau kokiais kriterijais savivaldybė lėšas skirsto remontuoti ir naują dangą kloti gyvenviečių keliams, šaligatviams? Kodėl šiais metais pavyzdžiui Neveronyse savivaldybės lėšomis tvarkoma keletas miestelio gatvių (ir tai džiugina), bet Ramučiuose trečius metus net neužtaisomos gatvių duobės, pvz Gėlių gatvėje dalį gatves prie IKI parduotuvės sutvarkėte, o toliau link upelio duobės "remontuojamos" užpilant žvyru jau keletą metų iš eilės. Kokias gatves numatyta kapitaliai tvarkyti ir šaligatvius pakloti Ramučių gyvenvėtėje artimiausiais metais. Ačiū už atsakymą. (0)
Apleisti ir netvarkomi žemės sklypai e.pra-23 2019-08-19 Smiltynų I km, naujai statomame kvartale, žemės sklypų savininkai netvarko savo žemės sklypų,nevykdo jokios veiklos. Ar galima juos "paskatinti" susitvarkyti,nes kvartalas jau turi gyventojų, vaikai žaidžia apsupti erkių. Taip pat Smiltynų kelias palei mišką priaugęs Sosnovskio barščių, kutių niekas nepjauna. (1)
Kelių renovacijos darbai Akademijos miestelyje e.pra-22 2019-08-18 Vykdant kelių remonto bei visos infrastruktūros naujinimo darbus Akademijos miestelyje, buvo apgdadintas mano nuosavas turtas, automobilis, laikytas aikštelėje prie daugiabučio, kur nebuvo nei informuota apie būsimus darbus būtent tuo metu kai vyko, nei užtverta. Situacija tokia, kad mano žiniomis betonuojant kelio atitvarinių garso izoliacijos sienelių pamatus, betono maišyklės buvo naudojamos neatsargiai ir neapdairiai nes ant mano automobilio kuris buvo net už kelių dešimčių metrų nuo veiksmo , buvo rasta jau pridžiuvusių sustingusio cemento pėdsakų. Tiek ant automobilio stiklų tiek ant pačio kėbulo nusėti taškeliai, bei kaikur riebūs taškai būtent sudžiuvusio cemento gabaliukų. Pridedu nuotrauką naujausiai pastebėto taško ant automobilio stogo, ant stiklo buvę cemento gabaliukus nugramdžiau pats nes nesijaučiau saugiai dėl savo matomumo, o automibilį eksploatuoju kasdien, tad teko veikti greitai, kad nesugadinti savo dienotvarkės, gramdant cementą nuo stiklo taip pat liko nežymių įbrėžimų, tačiau jų nenufotografavau nes mano telefono turimas fotoaparatas nepakankamai gerai juos užfiksuoja, o ir po kurio laiko ir nuo lauko keliamų dulkių tie likę įbrėžimai nebetaip gerai ir matosi , tačiau nepakeičia fakto, kad stiklai buvo apgadinti. Laukiu atsakymo. (0)
Dęl savivaldybės darbuotoju e.pra-21 2019-08-16 Sveiki. Šiandien 11 val. 35 min. buvau nuvykusi į Kauno rajono savivaldybę, pateikti prašymą, dėl mokiniui nemokamų pietų. Bet gyventojų priėmime, manęs nepriėmė, nes Kauno rajono savivaldybė nepriima prašymų, neva aš turiu kreiptis į seniūniją. Nors krs.lt nurodoma, kad prašymai teikiami seniūnijose, rajono savivaldybės gyventojų priėmime ir spis.lt, Nuo kada Kauno rajono savivaldybė neprieinama Kauno rajono gyventojams. (1)
Apleisti sklypai e.pra-20 2019-08-11 Sveiki, Vaikaičių g. 31, 33, Senolių g. 3, 5, 7 sklypai esantys Naujųjų Poderiškių Bendrijos gyvenvietėje yra apleisti ir jau keli metai nėra prižiūrimi. Gal galima kaip nors 'paskatinti' savininkus šiuos sklypus susitvarkyti, kad sklypai nekeltų pavojaus vaikams (nežinia ar juose nėra pajovingų vietų) ir, kad gyvenvietėje gyvenantiems nebūtų saugiau gyventi. (1)
Apleisti namų valdos sklypai e.pra-19 2019-06-17 Kai kurie namų valdos sklypai esantys Lanko gatvėje Ražiškių km. Kauno rajone yra apleisti (Lanko g.14, Lanko g.16, Lanko g.18, Lanko g.22, Lanko g.26, Lanko g.27 ). Nepjauta žolė, prikrauta šiukšlių. Buvo bandoma atkreipti dėmesį bendraujant su šių sklypų savininkas, bet priemonių nebuvo imtasi. Taip pat noriu informuoti, kad Lanko g.14 sklypo savininkas pasodino medžius per arti kelio ir taip pat nesiruošia spręsti šios problemos. Prašau padėti išspręsti šią situaciją. (0)
1 2 3