E. pranešimai

Antraštė Registracijos numeris Data Aprašymas Diskutuoti
Kelių renovacijos darbai Akademijos miestelyje e.pra-22 2019-08-18 Vykdant kelių remonto bei visos infrastruktūros naujinimo darbus Akademijos miestelyje, buvo apgdadintas mano nuosavas turtas, automobilis, laikytas aikštelėje prie daugiabučio, kur nebuvo nei informuota apie būsimus darbus būtent tuo metu kai vyko, nei užtverta. Situacija tokia, kad mano žiniomis betonuojant kelio atitvarinių garso izoliacijos sienelių pamatus, betono maišyklės buvo naudojamos neatsargiai ir neapdairiai nes ant mano automobilio kuris buvo net už kelių dešimčių metrų nuo veiksmo , buvo rasta jau pridžiuvusių sustingusio cemento pėdsakų. Tiek ant automobilio stiklų tiek ant pačio kėbulo nusėti taškeliai, bei kaikur riebūs taškai būtent sudžiuvusio cemento gabaliukų. Pridedu nuotrauką naujausiai pastebėto taško ant automobilio stogo, ant stiklo buvę cemento gabaliukus nugramdžiau pats nes nesijaučiau saugiai dėl savo matomumo, o automibilį eksploatuoju kasdien, tad teko veikti greitai, kad nesugadinti savo dienotvarkės, gramdant cementą nuo stiklo taip pat liko nežymių įbrėžimų, tačiau jų nenufotografavau nes mano telefono turimas fotoaparatas nepakankamai gerai juos užfiksuoja, o ir po kurio laiko ir nuo lauko keliamų dulkių tie likę įbrėžimai nebetaip gerai ir matosi , tačiau nepakeičia fakto, kad stiklai buvo apgadinti. Laukiu atsakymo. (0)
Dęl savivaldybės darbuotoju e.pra-21 2019-08-16 Sveiki. Šiandien 11 val. 35 min. buvau nuvykusi į Kauno rajono savivaldybę, pateikti prašymą, dėl mokiniui nemokamų pietų. Bet gyventojų priėmime, manęs nepriėmė, nes Kauno rajono savivaldybė nepriima prašymų, neva aš turiu kreiptis į seniūniją. Nors krs.lt nurodoma, kad prašymai teikiami seniūnijose, rajono savivaldybės gyventojų priėmime ir spis.lt, Nuo kada Kauno rajono savivaldybė neprieinama Kauno rajono gyventojams. (1)
Apleisti sklypai e.pra-20 2019-08-11 Sveiki, Vaikaičių g. 31, 33, Senolių g. 3, 5, 7 sklypai esantys Naujųjų Poderiškių Bendrijos gyvenvietėje yra apleisti ir jau keli metai nėra prižiūrimi. Gal galima kaip nors 'paskatinti' savininkus šiuos sklypus susitvarkyti, kad sklypai nekeltų pavojaus vaikams (nežinia ar juose nėra pajovingų vietų) ir, kad gyvenvietėje gyvenantiems nebūtų saugiau gyventi. (1)
Apleisti namų valdos sklypai e.pra-19 2019-06-17 Kai kurie namų valdos sklypai esantys Lanko gatvėje Ražiškių km. Kauno rajone yra apleisti (Lanko g.14, Lanko g.16, Lanko g.18, Lanko g.22, Lanko g.26, Lanko g.27 ). Nepjauta žolė, prikrauta šiukšlių. Buvo bandoma atkreipti dėmesį bendraujant su šių sklypų savininkas, bet priemonių nebuvo imtasi. Taip pat noriu informuoti, kad Lanko g.14 sklypo savininkas pasodino medžius per arti kelio ir taip pat nesiruošia spręsti šios problemos. Prašau padėti išspręsti šią situaciją. (0)
Ar yra planas šimtmečio parke padaryti suoliukus? e.pra-18 2019-06-14 Sveiki, ar yra planas šimtmečio parke padaryti suoliukus ir sutvarkyte kelią pačiame parke? Jeigu yra, kada planuojama tai padaryti? (0)
Bloga kelio būklė e.pra-17 2019-05-10 Garliavos r. Seniavos k. Titnago g. kelio danga yra prastos būklės. Ruožas yra nuo Karkazų g. sankryžos iki gyvenvietės. Visame ruože dangą ištrupėjusi, suskilinėjusi, išmuštos duobės, kurių neįmanoma apvažiuoti ir reikia važiuoti per duobes. Šį kelią būtina įtraukti į tvarkomų kelių sąrašą. (0)
Duobių taisymas e.pra-16 2019-03-26 Sveiki, Lapėse, Tvenkiniu gatvės a/b danga yra labai blogoje būklėje, ištrupėjusi daugelyje vietų, yra susidariusios gilios duobės Labai gili duobė susidarė ties Tvenknkių g 23 namu, tiesiog smegduobė, kuri toliau didėja. Gatvės būklę vertiname kaip avarinę, todėl prašome imtis skubiu priemonių ją suremontuoti. Pagarbiai Vadim Jurovickij (0)
Duobių taisymas e.pra-15 2019-03-26 Sveiki, Lapėse, Tvenkiniu gatvės a/b danga yra labai blogoje būklėje, ištrupėjusi daugelyje vietų, yra susidariusios gilios duobės Labai gili duobė susidarė ties Tvenknkių g 23 namu, tiesiog smegduobė, kuri toliau didėja. Gatvės būklę vertiname kaip avarinę, todėl prašome imtis skubiu priemonių ją suremontuoti. Pagarbiai Vadim Jurovickij (0)
Dėl Sasnovskio barščių naikinimo e.pra-14 2019-02-18 Laba diena, artėjant pavasariui vėl nerimą kelią Sasnovskio barščių invazija Ilgakiemio kaime, Šlapakšnos upelio šlaituose. Pernai metais bandėmė kovoti ir reikalauti tiek Garliavos apylinkių seniūno, tiek Kauno rajovo savivaldybės administracijos pagalbos dėl barščių naikinimo ir prevencijos. Taigi vasarą barščiai kur ne kur buvo nupjauti, tačiau tik maža dalis, vasara einant į pabaigą viskas vėl buvo lyg nieko nedaryta, barščiai išmėte sėklasr pasaka be galo. Labai pasigendame efektyvaus barščių naikinimo plano ir atsakingo požiūrio į šią invaziją. Todėl noriu paklausti, kur kreiptis, kad su mūsų sklypu besiribojančio žemės savininko barščiai būtų pradėti naikinti? Adresas Ilgakiemio k., Uosio g. 11. Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl Ilgakiemio k., Naujakurių g. įtraukimo į tvarkytinų gatvių sąrašus e.pra-13 2019-02-18 Laba diena, Norėjau pasiteirauti, ar galima įtraukti Ilgakiemio k., esančią Naujakurių gatvę į tvarkytinų gatvių sąrašą? Šią žiemą buvo daug sniego, žiema dar nesibaigė, gyventojai, kurie važiuoja į darbus per Naujakurių gatvę sunkiai galėjo išvažiuoti į kitas Ilgakiemio gatves, nes tai buvo vienintelė gatvė, kuriai nebuvo skiriamas sniego valytuvas. Dabar nuleidus sniegą atsirado duobės, purvas, tai klausimas būtų, ar galima būtų pavasarį patvarkyti duobes ir išmaltas vietas papilti granitine skalda, sutankinant vibro plokšte? Žvyrius netinka, nes gyventojai savo lėšomis gatvę lopė ir dengė granito skalda. Kreipusis 2 kartus į Garlaivos apylinkių seniūną dėl pagalbos reikalai visai nejudėjo. Į tokius sklypus nenori važiuoti UAB "Kauno švara". Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
Dėl tragiškos kelio dangos būklės e.pra-12 2019-02-18 Laba diena, norėjome pasiteirauti, ar yra bent menkiausia galimybė sutvarkyti po žiemos atsivėrusias dideles asfalte duobes Ilgakiemio k., Sūduvos gatvėje. Ši gatvė yra tankiai apgyvendinta, nemažas automobilių srautas, asfalto danga lieta buvo 1984 m. ir jau keletą metų visiškai netvarkoma užlopant duobes asfaltu, o ne kažkokiu žvyriumi, kaip mėgsta lengviausiu keliu nueiti Garliavos apylinkių seniūnijos administracija. Po tokio patvarkymo 2016 metais, praėjo mėnuo ir vėl žiojėjo duobės. Dabar praėjo jau 3 metai ir būklė katastrofiška. Laužomos gyventojų mašinos ir praeiti sunku. Ši gatvė net nėra įtraukta į tvarkytinų gatvių sąrašą 2019 m., todėl prašome atsakyti, kokių bus imtąsi priemonių užlopinti asfaltu duobes, o dar geriau perlieti visą 587 m ruožą, nes gatvė, kuo toliau, tuo labiau tampa nebepravažiuojama. Pagarbiai, Inga Rocevičienė Tel. 8615 85406 (0)
1 2 3 4