Pirmasis jubiliejinis šių metų kūdikis – Vytas iš Domeikavos

Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje pirmadienį užregistruotas 100-tasis šių metų Kauno rajono kūdikis – Vytas Ramanauskas.

Mažylio tėčiui Mantui, atvykusiam užregistruoti sūnaus, buvo didelė staigmena, kad jų pirmagimis tapo jubiliejiniu Kauno rajono kūdikiu.

„Visai to nesitikėjome. Kai skyriaus vedėja pateikė registracijos dokumentą ir pasakė, kad sūnus užregistruotas 100-uoju numeriu, labai nustebau. Pagalvojau, kad jis tikrai ypatingas. Buvo toks jausmas lyg sūnus gimė antrą kartą“, – sakė tėvelis.

Skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė su pažymėjimu įteikė ir Kūdikio kraitelį. Šiais metais, kaip praėjusiais, jais apdovanojami naujagimiai, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno rajone ir kai kūdikis registruojamas Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje.

Šeima labai patenkinta dovana. „Superkraitelis – daiktai kokybiški ir reikalingi,“ – kalbėjo tėtis.

Vasario 5 d. gimęs Vytas Ramanauskas – pirmasis vaikas Domeikavoje gyvenančių Vytautės ir Manto Ramanauskų šeimoje.

Tėtis Mantas pasakojo, kad mažylio vardą su žmona buvo sugalvoję iš anksto. „Buvome nusprendę, kad jei gims berniukas, jo vardas bus susijęs su mamos vardu, tad jis bus Vytautas ar Vytas, o jei gimtų mergaitė, jos vardas būtų susijęs su tėčio vardu – ji būtų buvusi Mantė“, – pasakojo tėtis.

Šeima gyventi į Kauno rajoną atsikėlė iš Kauno, abu kilę iš Jurbarko. Susipažino bendrame kaime šalia Jurbarko. Mantas gerai sutarė su būsimos žmonos tėčiu, kartu sportuodavo. Kai vyras atsikraustė studijuoti į Kauną, kur jau gyveno Vytautė, likimas vis juos suvesdavo – bendros kelionės iš Kauno į Jurbarką, susitikimai su būsimos žmonos tėčiu, vis dažnesni susitikimai baigėsi meile.

Šį rugpjūtį bus dveji metai, kai pora susituokusi, o šį kovą – dveji, kai atsikraustę į Domeikavą. Ši vieta porą suviliojo sutvarkyta infrastuktūra, patogiu susisiekimu (vyras dirba Kumpių kaime). Domeikavos seniūnijoje gyvena žmonos tėvai, tad vieta miela, pažįstama, artima, patogi. Taip renkantis gyvenamąją vietą visi pliusai atiteko Domeikavai. Šeima čia nusipirko namą. Vyras dirba pardavimų vadybininku, žmona – burnos higienistė.

Mama ir pirmagimis pirmadienį grįžo iš ligoninės, jaučiasi gerai. Pirmosios naktys kiek neramios, bet jauni tėvai tikisi, kad viskas stos į savas vėžes.

Tėvai pirmagimį jau užregistravo į Domeikavos darželį. Šeima gyvena prie pat Domeikavos gimnazijos, todėl nėra minties, kad paaugęs mažylis ugdymo įstaigą lankys kitur.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: