Oskaras iš Mastaičių – 200-asis metų kūdikis

Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje šiais metais jau užregistruotas 200-asis kūdikis – Oskaras Reškevičius, gimęs kovo 8-ąją.

Tėvams Sigitai ir Ramūnui – tai antrasis vaikas šeimoje. „Vyresnėlei Skaistei jau šešeri, ji labai norėjo ir laukė brolio, dabar netgi padeda prižiūrėti mažylį“, – pasakojo mama Sigita.

Tarptautinę moters dieną gimusiam mažyliui vardą sugalvojo tėtis: „Kadangi pirmam vaikui, dukrai, vardą sugalvojau aš, todėl antrajam išrinko vyras. Norėjome išskirtinio, retesnio, kurio artimoje aplinkoje neturime. Oskaras buvo būtent toks“, – pasakojo mama.

Reškevičiai – tikri Kauno rajono patriotai. Sigita iki santuokos gyveno Alšėnuose, o Ramūnas – Mastaičiuose. Susituokusi šeima nusprendė įsikurti vyro gimtinėje ir iki šiol gyvena vyro tėvų padovanotame bute. „Nes mums čia patinka gyventi“, – trumpai atsakė Sigita, paklausta, kodėl pasirinko Kauno rajoną.

Šeima ir toliau planuoja įleisti šaknis į Pakaunės kraštą. Sigita iki šiol dirbo Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje mokytojos padėjėja, o vyras Ramūnas – stalius, taip pat Garliavoje. Mažoji Skaistė lanko Garliavos lopšelį-darželį „Eglutė“. Tėvai prasitarė, kad ten pat planuoja leisti ir Oskarą.

Šeima su mažyliu iš ligoninės grįžo kovo 11-ąją, o trečiadienį visi keturi į Civilinės metrikacijos skyrių atvyko pasiimti jauniausio šeimos nario gimimo liudijimo.

Sigita neslėpė, kad nustebo sužinojusi, jog jaunėlis yra jubiliejinis Kauno rajono kūdikis: „Džiaugiamės kraiteliu. Dėžutėje esantys daiktai naudingi, manau, augant Oskarui juos tikrai panaudosime.“

Pernai 200-asis rajono kūdikis užregistruotas panašiu metu – kovo 5 d.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos