Kauno rajone šįmet gimė 200-asis kūdikis

Kauno rajone džiugus įvykis – jau gimė 200-asis kūdikis. Mero pavaduotojas Paulius Visockas vyko į Raudondvario pilį pasveikinti naujosios rajono gyventojos Ievos Marijos Dubinskaitės, ji gimė kovo 5 d.

„Norime pasveikinti jūsų šeimą ir padovanoti Kūdikio kraitelį, kurį įteikiame kiekvienam Kauno rajone gimusiam kūdikiui. Linkime ramaus ir sveiko augimo, Ievai Marijai gražių vaikystės svajonių“, – sveikino P. Visockas.

Mažylei ir jos šeimai vicemeras taip pat dovanojo knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ bei saldžių dovanų.

Mažoji Ieva Marija gimė gausioje šeimoje. Be tėčio Arūno ir mamos Marijos, šeimoje auga dar dvi mergaitės: 4,5 metukų Samanta ir 3,5 metukų Simona. Dubinskų šeima Kauno rajone gyvena ketverius metus. Kaip minėjo šeimos galva tėtis Arūnas, šeima nebenorėtų vėl gyventi mieste, nes dabar dukros turi sodą, kur gali leisti laiką, dūkti, žaisti.

Pasiteiravus mažylės mamos, kodėl trečiai dukrai sugalvojo du vardus, moteris papasakojo, kad dukros vardas buvo staigmena ir pačiai, tai – vyro dovana.

„Prieš gimstant dukrai buvome sugalvoję du vardus: Gabrielė arba Ieva. Dukrytė gimė tokia mažutė, kad iškart nusprendėme, kad bus Ievutė, o prie šio vardo labai derėjo ir mamos vardas, tad taip ir atsirado Ieva Marija“, – vardo atsiradimo istoriją pasakojo tėtis.

Mero pavaduotojas pastebėjo, kad šiuo vardu yra daug talentingų ir sėkmingų žmonių.

Mažylės tėvai pasakojo, kad visos trys dukros yra labai skirtingos. Vyresnioji Samanta yra labai smalsi, domisi viskuo, judri, rūpestinga. Simona gerokai kuklesnė ir ramesnė. Tėvai džiaugiasi, kad mažiausioji šeimos narė yra rami, nuolat miega, tad papildomų rūpestėlių dėl šeimos pagausėjimo kol kas nejaučia.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos