Kauno rajone šiais metais – jau 200-asis kūdikis

Kauno rajonas nesirengia užleisti sparčiai augančio ir nuolat jaunėjančio rajono pozicijų. Lygiai prieš mėnesį Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 100-asis naujagimis, o šiandien – jau 200-asis. Juo tapo Emėja Žilinskaitė iš Noreikiškių.

„Dukrai gimus, pajutome gyvenimo pilnatvę“, – sakė mergytės tėtis, atvykęs į Kauno rajono savivaldybę užregistruoti naujagimės.

Mergytė – pirmasis vaikas Domo ir Odetos Žilinskų šeimoje. Domas džiaugėsi, kad mažylė rami, kol kas didelių rūpesčių nepatyrusiems tėveliams nekelia. Jaunas tėtis juokavo, kad tik parvežta namo mergytė su kaimynais garsiai „pasisveikino“, paskui  greitai nusiramino.

Originalų Emėjos vardą mažylei jauni tėvai išrinko ir juo pradėjo vadinti mergytę dar negimusią. Abu nenorėjo vardo iš populiariausių dešimtuko, be to, vardas turėjo būti iš 5 raidžių, kaip abiejų tėvų. Visus kriterijus atitiko Emėja.

Jauna šeima Noreikiškėse apsigyveno neseniai, prieš metus čia nusipirko neįrengtą kotedžą. Abu sutuoktiniai baigę Kauno technologijos universitetą. Domas dirba mechanikos inžinerijos srityje, žmona – pagal specialybę grafikos dizainere, be to, tęsia studijas magistrantūroje.

Nors Domas studijuoti atvyko iš Panevėžio, Odeta – iš Veiverių, savo bendrą ateitį nutarė kurti Kauno rajone. Rinkdamiesi vietą, išvažinėjo visą rajoną, kol, pamatę parduodamą kotedžą Noreikiškėse, suprato – tai yra tai, ko ieškojo.

Savo pasirinkimu jie visiškai patenkinti. Puiki vieta, geras susisiekimas, draugiška bendruomenė. Domas džiaugėsi, kad su kaimynais susipažino, vos pradėję įsigyto namo įrengimo darbus, ir iškart buvo įtraukti į bendruomenę.

200-osios rajono naujagimės Emėjos tėvelį savivaldybėje pasveikino meras Valerijus Makūnas. Be tradicinio, kiekvienam šiemet rajone gimusiam kūdikiui dovanojamo naujagimio kraitelio, jis padovanojo ir knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“, įteikiamą visiems jubiliejiniams kūdikiams.

„Džiaugiuosi, kad Kauno rajone kuriasi jauni žmonės ir čia nuolat gausėja vaikų. Linkiu jūsų mergytei augti sveikai ir tapti savo kraštą mylinčia piliete“, – linkėjo meras.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: