Metų mokytoja išsiskleidė mažame provincijos miestelyje

Mokinys – švarus lapas, kuriame mokytojas rašo ypatingus jo gyvenimo įrašus. Šios metaforos buvo pasirinktos Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje penktadienį vykusiai Tarptautinei mokytojų dienos šventei.
Sveikindamas buvusius kolegas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas prisiminė ir gimtosios Zapyškio mokyklos direktorių Antaną Obcarską, Stasį Žurauską, kitus savo pirmuosius mokytojus.
Rajono vadovas dėkojo pedagogų bendruomenei už pasišventimą, kantrybę ir gerus mokinių pasiekimus. Grupei labiausiai pasižymėjusių rajono mokytojų buvo įteiktos mero padėkos. Į Raudondvario dvaro menų inkubatoriaus sceną kilo Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokytojos Olena Čiglinskienė ir Lina Kaminskienė, Kulautuvos pagrindinės mokyklos chemijos mokytoja Kolomba Bulotienė, Garliavos meno mokyklos akordeono mokytoja Violeta Taraškevičienė, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos anglų kalbos mokytojas Saulius Skučas, Babtų gimnazijos kūno kultūros mokytojas Rytis Gricius, Garliavos Jonučių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rita Čėplaitė ir daugelis kitų mokytojų.
Švietimo ir mokslo ministerijos vardu padėkas teikė ministerijos vyr. specialistė Regina Vasiliauskienė.
Metų mokytojos titulas ir tūkstančio eurų premija šiemet atiteko Vandžiogalos gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Almai Pauželienei, šiemet švenčiančiai 40-ties metų pedagoginio darbo sukaktį.
„Priimu šį apdovanojimą kaip pagarbos ženklą visiems nedidelių mokyklų paprastiems mokytojams“, - kalbėjo A. Pauželienė.
Kelią į literatūrą Vandžiogalos ir jos apylinkių vaikams mokytoja dažnai parodo per teatrą. Ne vienus metus vadovavusi Vandžiogalos suaugusiųjų teatrui, žinomus kūrinius A. Pauželienė dažnai perkelia į sceną.
„Vandžiogalos gimnazija yra mano pirmoji ir vienintelė darbovietė, net kabinetas tas pats“, – savo pastovumą pabrėžė mokytoja.
A. Pauželienė džiaugiasi, kad ją supantys miestelio žmonės – labai paprasti, nuoširdūs, smalsūs, čia nėra miestams būdingo abejingumo. Todėl vaikus galima sudominti daug kuo: teatru, poezija, muzika.
„Man gražu, kai gimę ir užaugę provincijos miestelyje, o vėliau ir išplaukę į platesnius vandenis buvę mokinai didžiuodamiesi sako: esu iš Vandžiogalos“, - šypsojosi Metų mokytoja.

KRS inf.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos