Kauno rajone užregistruotas 300-asis kūdikis

Pirmadienį Kauno rajono savivaldybė pradėjo pakilia nuotaika – Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 300-asis šių metų naujagimis – Jorė Čiužauskaitė.

Balandžio 5 dieną gimusi mergaitė yra pirmas vaikas Nedo ir Renatos Čiužauskų šeimoje. Domeikavoje įsikūrusi jauna šeima atsikėlė iš Lapių seniūnijos. Su individualia veikla statybų srityje dirbantis tėtis Nedas sako, kad „darbų sąraše pirmą vietą užims tėvystė ir nuo šiol pagrindinė žmonos veikla bus būti mama“.

Vardą mažylei tėvai sugalvojo kartu. Tėtis atviravo, kad rinkosi iš dviejų vardų, bet vis dėlto pirmagimę nusprendė pavadinti Jore. „Vardo reikšmė simbolizuoja pavasarį, atbundančią gamtą. Kadangi dukra gimė balandžio 5-ąją, šiltą ir saulėtą dieną, išrinkti vardą padėjo ir gamta“, – kalbėjo tėtis.

Jubiliejinio kūdikio tėvelis nustebo sužinojęs, kad jų vaikas Savivaldybėje užregistruotas kaip 300-asis. Gerai nusiteikusį tėtį pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir pasidžiaugė, kad jaunos šeimos renkasi Pakaunės kraštą: „Didžiuojamės tokiomis šeimomis – patys čia gimėte, užaugote ir naują kartą Kauno rajone auginate“. Sveikindamas V. Makūnas įteikė gimimo liudijimą ir padovanojo knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“.

Praėjusiais metais 300-uoju naujagimiu buvo Ugnė Puodžiūnaitė iš Garliavos. Ji užregistruota beveik dviem mėnesiais vėliau – gegužės 25 dieną.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos