Prieš šventes Garliavoje vyks antrasis 3x3 žiemos sezono etapas

Gruodžio 16 dieną Kauno rajone vyks antrasis Lietuvos 3x3 krepšinio „Hoptrans Winter Open“ čempionato etapas. Jis į Garliavos sporto centrą ir vėl sukvies geriausias šalies 3x3 krepšinio komandas bei svečius iš užsienio.

Lapkričio mėnesį vykusiame pirmame etape triumfavo svečiai iš Latvijos „Ghetto Basket U23“. Antrą vietą užėmė Kėdainių „Naniet“ komanda, kuri bendroje Lietuvos komandų įskaitoje šiuo metu pirmauja ir kol kas turi realiausius šansus tapti Lietuvos 3x3 krepšinio rinktine bei vėliau ginti šalies garbę pasaulio čempionate Amsterdame.

Lietuvos komandos gruodį Garliavoje ir vėl kausis ne tik dėl pirmos vietos bei kelialapio į vėliau vyksiantį „Challenger“ tipo turnyrą, bet ir toliau rinks taškus bendroje Lietuvos rinktinės įskaitoje.

Vyrų elito turnyre iš viso dalyvaus 16 ekipų. 8 komandos komerciniu principu jau yra užsitikrinusios vietą grupių turnyre, dvi vietas jame užims geriausią reitingą iš likusių dalyvių turinčios komandos, o dėl dviejų paskutinių vietų likusios 6 komandos kausis atrankos turnyre, kuris vyks tą pačią dieną.

Ketvirtą bendroje įskaitoje ir antrą vietą tarp Lietuvos komandų užėmusi „Gealan Baltic“ komanda vis dar svajoja apie tapimą Lietuvos rinktine, o šios komandos narys Domantas Bimba teigia, kad geras pasirodymas pirmame etape komandą tik stumia į priekį.

„Manau, kad pasirodymas pirmame etape mus tik įpareigoja išlaikyti kokybę ir dar geriau pasirodyti bei nenuvilti rėmėjų bei mus palaikančių žmonių. Pirmame etape galbūt pritrūko koncentracijos, neįvertinome varžovų ir nudegėme. Stengsimės to nekartoti ir antrame etape pasirodyti geriau. Kol kas mums trūksta susižaidimo, bandysime dar susirinkti į treniruotę, bet jei nepavyks, tarpusavio ryšius gerinsime vietoje“, – svarstė D. Bimba.

Prasčiau pirmasis žiemos sezono etapas susiklostė aštuntą vietą tarp 16 komandų užėmusiai Vilkaviškio AEKK komandai. Pasak šios komandos nario Karolio Aleknos, pirmame etape pritrūko tiek sėkmės, tiek kokybės.

„Matosi, kad 3x3 krepšinis Lietuvoje įgauna pagreitį. Įspūdžiai iš pirmojo etapo buvo tikrai geri, nes akivaizdu, kad atsirado žmonių, kurie pradėjo rimtai organizuoti tokius renginius. Tai buvo geriausias 3x3 turas Lietuvoje, kuriame teko žaisti. Manau, kad jame mums pritrūko sėkmės, padarėme per daug taktinių klaidų ir tinkamai neįvertinome varžovų. Antrame etape keisime taktiką, kovosime kiekvienose rungtynėse ir stengsimės gerai praleisti laiką“, – pasakojo K. Alekna.

Be vyrų elito grupės kovų, Garliavoje taip pat vyks Kauno rajono darželinukų, pradinukų ir 9–12 klasių moksleivių čempionatai. 9–12 klasių moksleiviai per pirmuosius tris žiemos sezono etapus išsiaiškins geriausią Kauno rajono moksleivių komandą, o ketvirtame etape vyks ir merginų čempionatas.

Visus atvykusius į Garliavos sporto centrą renginio metu džiugins paruošta speciali kalėdinė programa.

Svarbiausias antrojo 3×3 žiemos sezono etapo akimirkas tiesiogiai bus galima stebėti ir TV6 kanalu. Nuo 17 valandos bus transliuojami vyrų elito grupės pusfinaliai bei finalinė dvikova.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos