Kauno rajone jau užregistruota 600 kūdikių

Kauno rajono savivaldybėje šio mėnesio pradžia sutikta jubiliejumi. Liepos 2-ąją Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 600-asis šių metų naujagimis – Eva Taukočiūtė.

Birželio 25 dieną gimusi mergaitė yra pirmasis vaikas garliaviečių Donato ir Redos šeimoje.

Reda yra gimusi, augusi ir mokyklą baigusi Garliavoje, dabar su šeima ir tėveliais čia ir gyvena – namas didelis, vietos užtenka visiems. Seneliai labai džiaugiasi sulaukę anūkės, kuri augs šalia.

„Mes su žmona daugiau kaip 3 metus gyvenome ir dirbome Anglijoje, bet šiemet balandžio mėnesį grįžome į Lietuvą ir savo ateitį kurti planuojame Kauno rajone. Jokiu būdu nenorime vaikų auginti užsienyje ir matome realią galimybę įsikurti gimtajame krašte“, – pasakojo tėvelis Donatas, atvykęs į Savivaldybę užregistruoti pirmagimės. Jubiliejinio kūdikio tėvelį pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Jis įteikė gimimo liudijimą, padovanojo knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir, kaip visiems šimtmečio metų naujagimiams – kūdikio kraitelį.

Tai, kad jo dukra tapo jubliejiniu rajono kūdikiu, Donatui buvo malonus siurprizas. Jaunas vyras pasakojo, kad mažylė dar tik kelios dienos namuose, bet naktimis prie jos keltis jau teko abiem. Kol kas Donatas ir Reda darbo neturi, bet vyras tikisi, kad jį rasti problemos nebus. Žmona, aišku, kol kas užsiims maloniais mergytės auginimo rūpesčiais.

Šiemet Kauno rajone – tikras naujagimių bumas, jų gimsta kur kas daugiau nei ankstesniais metais. Praėjusiais metais 600-asis kūdikis buvo registruotas 2 mėnesiais vėliau – rugsėjo 12-ąją.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: