Kauno rajone užregistruotas 700-asis kūdikis

Liepos 24-ąją Karmėlavos gyventojų Justinos ir Manto šeimoje gimęs Tėjus Buividavičius tapo 700-uoju šiais metais Kauno rajono kūdikiu.

Į Raudondvario dvare įsikūrusį Kauno rajono Civilinės metrikacijos skyrių užregistruoti kūdikio tėvai atvyko ne tik su ramiai vežimėlyje miegančiu prieš savaitę gimusiu mažyliu, bet ir su dar dviem sūnumis – 8 metų Timu ir 5 metų Tajumi. Berniukai sakė labai laukę brolio ir yra pasirengę padėti mamytei jį prižiūrėti.

Padėti pasirengę ne tik vyresnieji broliai, Karmėlavos B. Buračo gimnazijos būsimasis antrokas ir Karmėlavos „Žilvičio“ lopšelio-darželio auklėtinis, bet ir jų tėtis Mantas, specialiai išeinantis tėvystės atostogų.

Justina džiaugėsi, kad prireikus sulaukia ir vyro brolio pagalbos – dėdė mielai prisideda prie sūnėnų priežiūros.

Moteris yra kilusi iš Ukmergės rajono. Su būsimu vyru susipažino, kaip dažnai būna, bendroje draugų kompanijoje pasitinkant Naujuosius. Pastaraisiais metais jos darbas – sūnų priežiūra, kartais padirba darželyje. Tekstilės srityje dirbantis tėtis Mantas yra gimęs ir augęs Kaune, tad nereikėtų stebėtis jo meile krepšiniui – pirmuosius sūnus jis pavadino originaliais, žymių krepšininkų vardais. Trečiajam vardą jau išrinko broliai, tėvai pritarė.

J. ir M. Buividavičiai Karmėlavoje gyvena nuo 2013-ųjų. Jie džiaugiasi, kad butas yra miestelio pakraštyje, daugiabutyje prie miškelio, tad šeima turi daugiau erdvės, nei gyventų mieste.

Tradicines dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir Kūdikio kraitelį įteikęs Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas pasveikino šeimą, pasidžiaugė naujuoju Kauno rajono gyventoju ir linkėjo visiems sveikatos. 300 eurų vertės kraitelis su būtiniausiais naujagimiu daiktais jau antri metais dovanojamas kiekvienam Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam ir čia užregistruotam naujagimiui.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: