Ugnė iš Piliuonos – 700-asis metų kūdikis

Šiandien Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 700-asis šiais metais  kūdikis – Ugnė Klementavičiūtė.

Mažylės tėtis Mantas atvyko atsiimti dukrelės gimimo liudijimo tiesiai iš ligoninės, kur tebeguli žmona Giedre ir spalio 27-ąją gimusi mergytė, nemiegojęs dvi paras. Jis maloniai nustebo, sužinojęs, kad jo pirmagimė tapo jubiliejiniu Kauno rajono kūdikiu.

„Labai geras jausmas turėti dukrytę“, - pasakojo jaunasis tėvelis, pasidžiaugęs, kad ir mama, ir naujagimė yra sveikos ir jaučiasi gerai.

Pagal Rytų horoskopą, mergytė gimė Ugninio gaidžio metais, tad vardą tėvai parinko pagal juos – Ugnė. Be to, šis vardas trumpas, tad puikiai dera prie ilgokos pavardės.

Aplankyti mažylę  jau nekantrauja ir abeji seneliai, gyvenantys Šilalės ir Prienų rajonuose, bei prosenelė, Manto močiutė, gyvenanti Kaune. Tai pirmoji jų anūkė ir proanūkė.

Mantas ir Giedrė nuosavame name Piliuonoje gyvena ketvirtus metus. Kauno rajone gyventi jų šeimai patinka. Mantas yra kilęs iš šių kraštų, žmona – iš Šilalės. Susipažino studijuodami Aleksandro Stulginskio universitete hidrotechnikos statybos inžineriją. Dabar Mantas turi savo statybos įmonę, Giedrė iki atostogų dirbo vienoje valstybinėje įstaigoje.

Savivaldybėje šeimą su pirmagime pasveikino Administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė. „Kūdikio gimimas – vienas iš svarbiausių įvykių žmogaus gyvenime. Nuoširdžiai džiaugiuosi ir sveikinu su naująja šeimos nare, tegul ji auga sveika ir laiminga“, – sakė A.Ščiukauskienė. Ji įteikė tradicinę jubiliejiniam kūdikiui dovaną – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“.

Praėjusiais metais 700 –asis kūdikis buvo užregistruotas rugsėjo 16 dieną

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: