Kauno rajone to dar nebuvo: užregistruotas jau 900-asis kūdikis

Kauno rajone viršijami gimstamumo rekordai – vakar Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas jau 900-asis šiais metais kūdikis, pernai buvo mažiau gimusiųjų per visus metus. Rekordininku tapo rugsėjo 13-ąją Piliuonos kaime, Taurakiemio seniūnijoje, gimęs Erlandas Kaminskas.

Tai išskirtinis įvykis ir Kauno rajono savivaldybės darbuotojams – mažylio mama Gita Kaminskienė – jų kolegė, Kelių ir transporto skyriaus vedėja. Savivaldybės administracijos darbuotoja ir jos mama Danutė Glinskienė kartu atvyko užregistruoti anūko. Močiutė daug metų dirba Taurakiemio seniūnijos seniūne.

Jubiliejinio kūdikio mamytei tradicinę dovaną – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir kiekvienam šimtmečio metų kūdikiui dovanojamą Kūdikio kraitelį – įteikė vicemeras Paulius Visockas. „Džiaugiuosi, kad mūsų Kauno rajonas vis auga, o mažajam Erlandui linkiu augti sveikam ir laimingam“, – kalbėjo vicemeras.

Erlando mamytė buvo maloniai nustebinta dėmesiu ir džiaugėsi šiltu priėmimu. Sekmadienį su mažyliu iš ligoninės grįžusi moteris pasakojo, kad kūdikis kol kas gana ramus, valgo gerai ir leidžia pamiegoti naktimis.

Naujagimį Gita prižiūri su vyru Arūnu. Močiutės, nors gyvena netoliese, abi veiklios ir, pasidžiaugusios trečiuoju anūku, bėgo dirbti. Tėvams mielai padeda vyresnieji vaikai – beveik 6 metų Arnas ir pustrečių Adrija, nekantriai laukę naujojo šeimos nario ir dabar nuoširdžiai juo besidžiaugiantys.

G. Kaminskienė pasakojo, kad dėl sūnaus vardo šįkart, skirtingai nei gimus vyresniesiems vaikams, svarstymų nebuvo – abiejų su vyru nuomonės sutapo, Erlandą buvo sugalvoję jau seniai ir kitų variantų net negalvojo.

Jauna moteris sakė, kad taip sutapo, jog šiais, Šuns metais, kurie yra ir jos metai pagal horoskopą, jos gyvenime įvyko ir dar vienas svarbus įvykis. Du – kelių inžinerijos ir teisės – bakalauro diplomus turinti moteris šį rudenį pradėjo viešojo administravimo magistro studijas Kauno technologijos universitete. Vyras Artūras, taip pat kelių inžinerijos specialistas, vadovauja savo įmonei, užsiimančiai krovinių pervežimu.

Aktyvumu tėvams ir seneliams nenusileidžia ir vyresnieji vaikai. Sūnus Arnas lanko Suzuki mokyklėlės priešmokyklinę grupę ir sportinę gimnastiką Kauno sporto mokykloje, dukra Adrija – Septynių pojūčių mokyklėlę.

„Džiaugiamės gyvendami ir vaikus augindami mano gimtajame, nepaprastai gražiame, ramybe gaubiančiame Kauno rajone“, – kalbėjo jubiliejinio kūdikio mamytė.

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: