Abiturientai mokėsi pažinti save

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, prisidėdama prie iniciatyvos „Šimtmečio dovanos“, lapkričio 27 dienos popietę sukvietė Garliavos Jonučių gimnazijos ir Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos abiturientus į paskaitą „Pasirink teisingai! Savęs pažinimas ir karjera“.

Ilgametė Vytauto Didžiojo universiteto karjeros centro specialistė, Kauno rajono švietimo centro metodininkė, neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymo/si koordinatorė Loreta Montrimaitė užsiėmimo dalyviams kalbėjo apie sėkmingos karjeros ir savęs pažinimo santykį.

Lektorė išsamiai pristatė karjeros planavimo procesą, aptarė pagrindinius planavimo elementus ir populiariausias ateities profesijas.

Renkantis karjerą ir siekiant ją susikurti tokią, kuri atneštų didžiausią pasitenkinimą ir padėtų kurti prasmingą visavertį gyvenimą, būtinas puikus savęs pažinimas. „Jei nežinosi, kas esi ir ko nori, bus labai sudėtinga išsirinkti savąjį karjeros kelią“ - akcentavo lektorė L. Montrimaitė.

Siekdami išsiaiškinti interesų sritis, užsiėmimo dalyviai analizavo asmenybės charakterio tipus ir atlikdami savęs pažinimo testą nustatė savo stipriąsias asmenybės puses, kurios ypač reikalingos renkantis profesiją.

Kaip teigia L. Montrimaitė, išsamus savęs pažinimas padeda susikurti karjeros viziją, priimti sprendimus ir surasti darbo vietą.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė R.Vasauskaitė  

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos