Akademijos bendruomenės centro iniciatyva atidaroma parduotuvė

Akademijoje lapkričio 26 d. bus atidaroma bendruomenės prekių parduotuvė „Lokali“. Tai pirmoji Lietuvoje darnaus apsipirkimo parduotuvė, jungianti vietinius ir visos Lietuvos gamintojus bei Akademijos bendruomenės narius. Be to, pirkėjai įvairias prekes galės įsigyti ir interneto parduotuvėje.

Pirkėjai čia ras su meile ir rūpestingai pagamintas prekes ir paslaugas, o gamintojai turės galimybę patogiai parduoti savo produkciją ir finansiškai prisidėti prie bendruomenės sociokultūrinio gyvenimo.

Akademijos bendruomenė savo veiklai ir susitikimams neturi patalpų, todėl daugelį metų rinkdavosi daugiabučio rūsyje ar geranoriško seniūno kabinete. Taip kilo mintis įkurti vietinių gamintojų parduotuvę „Lokali“, kurioje ne tik burtųsi žmonės puodelio kavos, į edukacijas, seminarus, bet ir būtų parduodami Lietuvoje sukurti produktai.

Akademijos bendruomenė savo jėgomis sutelkė įvairius vietos amatininkus, verslininkus, aktyvistus ir jų produkciją pristatys parduotuvėje. Svarbiausia, kad didžioji dalis gauto pelno bus skirta Akademijos bendruomenės kultūriniams renginiams, edukacijai ir socialinėms veikloms. Ši parduotuvė - "Šiuolaikinių seniūnijų" projekto dalis.

Parduotuvė „Lokali“ veiks Varžupio g. 1, Akademijoje, prekybos centro „Rimi“ Lietuva patalpose.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: