Aptartas bendras projektas

Kauno rajono savivaldybės administracija partnerio teisėmis dalyvauja programos „Interreg Europe“ lėšomis finansuojamame projekte „Šiaurės ir Baltijos jūros regionų jungtis“ (NSB CoRe).

Kovo  23 dieną Kauno rajono savivaldybės administracijoje įvyko diskusija. Jos metu Kauno rajono savivaldybės administracija, Kauno laisvosios ekonominės zonos (toliau – Kauno LEZ) vadovybė ir konsultantai iš bendrovės „Smart Continent“ aptarė pagal Europos Sąjungos BSR Interreg 2014–2020 metų programos finansuojamo projekto „NSB CoRe“ atliekamo tyrimo „Krovinių srautų nukreipimas nuo kelių transporto į geležinkelių transportą siekiant optimizuoti TEN-T koridoriaus Šiaurės jūra – Baltijos jūra veiklą“ iššūkius.

Tyrimo pridėtinė vertė – rasti sprendimai, siekiant užtikrinti geresnę sąveiką tarp Kauno LEZ ir Kauno intermodalinio terminalo. Tai leis ne tik krovinių srautus perkelti iš kelių transporto į ekologiškesnį geležinkelių transportą, įveiklinti europinės vėžės „Railbaltica“ geležinkelio liniją, bet ir sukurs patrauklesnes sąlygas investuotojams ateiti į Kauno rajoną, padidins Kauno LEZ patrauklumą. 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: