Auksinis ruduo Danijoje

Rugsėjo 17-18 dienomis Danijoje vyko Baltijos jūros šalių jaunių irklavimo čempionatas „Baltic cup“. Lietuvos  garbę šioje regatoje gynė ir Kauno rajono sporto mokyklos trenerių Editos ir Antano Lavickų auklėtinės Laura Gabšytė ir Augustė Šablinskaitė. 

Varžybose dalyvavo 9 valstybių jaunieji irkluotojai: Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Vengrijos ir Danijos.  Labai gražus Aarhus miestas irkluotojus pasitiko puikiu rudenišku oru. Abi varžybų dienas pūtė lengvas vėjelis ir švietė saulė. O puikią nuotaiką palaikė ir puikūs pakaunės sportininkių startai. 

Pirmą varžybų dieną visiems sportininkams reikėjo įveikti klasikinę 2000 metrų distanciją, o antrą dieną 500 metrų. Ilgojoje distancijoje dviviečių be vairininko valčių klasėje Kauno rajono sporto mokyklos auklėtinės atkaklioje kovoje nusileido tik Vokietijos komandai ir iškovojo 2 vietą. Trečioje vietoje liko Lenkijos sportininkės. O antrą varžybų dieną merginoms pavyko pasiekti revanšą ir iškovoti aukso medalius. Antros liko Vokietijos, o trečios Lenkijos sportininkės.

Tai pirmieji merginų iškovoti medaliai tokiose aukšto rango tarptautinėse regatose. 

Kauno rajono sporto mokyklos informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos