Automobilių sporto veteranai jėgas išbandė slalomo varžybose

 

Šeštadienį automobilių sporto veteranai rinkosi Kauno rajone, prie Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos esančiose slalomo aikštelėse, kuriose vyko tradicinės „Kalėdinio slalomo 2022“ varžybos.

Tai jau beveik pusę amžiaus gyvuojanti tradicija – kasmet susiburti draugėn ir išbandyti jėgas bei neblėstantį senjorų meistriškumą kalėdinio ir velykinio slalomo aikštelėse.

Varžybas rengianti Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija kartu su Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) senjorų komitetu ir partneriais – Lietuvos automobilių, Kauno automobilininkų bei Lietuvos „Porsche “ klubais – išmėginti jėgas šiose lenktynėse pakvietė ne tik sporto meistrus veteranus, bet ir automobilių sporto teisėjus veteranus, neįgaliuosius, jaunimą, autoklubų narius ir rėmėjų atstovus.

„Visada džiaugiuosi, kad jūs renkatės Kauno rajono žemėje ir automobilių sporto varžybas organizuojate būtent čia. Kiekvieną kartą susitikę bendraminčių būryje, jūs visiems įrodote, kad dar turite parako. Linkiu sveikatos ir gerų startų“, – varžybų dalyviams linkėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Pirmieji šeštadienį varžybas pradėjo automobilių sporto veteranai. Norą pasivaržyti slalomo trasoje pareiškė daug žinomų automobilių sporto meistrų. Susirinkusiems žiūrovams jie įrodė, kad vairavimo įgūdžiai dar niekur nedingo. Išmėginti jėgas pasiryžo ir Kauno rajono savivaldybės darbuotojai, tarp jų ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris.

Atskirų grupių nugalėtojai savo sportinių trofėjų kolekciją papildė bendražygių atminimo taurėmis, kurias įsteigė rajono bei šalies automobilių sporto vadovai drauge su šių varžybų organizatoriais. Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, kaip ir kasmet, įsteigė LASF garbės teisėjo Evaldo Čerškaus atminimo taurę.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos