Automobilių sporto veteranai rungėsi slalomo varžybose

Šeštadienį automobilių sporto veteranai rinkosi į Kauno rajone esančią aikštelę šalia Aleksandro Stulginskio universiteto. Joje vyko slalomo varžybos. Ši tradicija gyvuoja jau daugiau nei keturis dešimtmečius.

Varžybas rengianti Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija su Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) senjorų komitetu ir partneriais – Lietuvos automobilių, Kauno automobilininkų bei Lietuvos „Porsche“ klubais – išmėginti jėgas šiose lenktynėse pakvietė ne tik sporto meistrus veteranus, bet ir automobilių sporto teisėjus-veteranus, autoklubų narius, rėmėjų ir jaunimo atstovus.

Atskiroje moterų-senjorių grupėje rungtyniavo ir dailiosios lyties atstovės.

Varžybose išbandyti jėgas panoro 84-uosius einantis kartingų ir automobilių sporto meistras Vladislovas Šermukšnis, daug kitų žinomų automobilių sporto meistrų.

Veteranai pirmąsyk varžėsi dėl vieno seniausių šalyje ralio „Kauno ruduo“, šių metų rugsėjį pažymėsiančio 45 metų gyvavimo sukaktį, pirmojo laimėtojo Romo Jakučionio atminimo taurės.

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas įsteigė LASF garbės teisėjo Evaldo Čerškaus atminimo taurę.

Meras su Lietuvos automobilių klubo prezidentu Rolandu Dovidaičiu automobilių sporto veteranams įteikė Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento įsteigtus atminimo medalius ir padėkas.

Atskirų grupių nugalėtojai savo sportinių trofėjų kolekciją papildė ir vieno veteranų sportinio sąjūdžio pradininkų Vidmanto Čiutelės bei kitų praeityje garsių sportininkų Sigito Alesiaus, Romo Barkausko, Iljos Ostrovskio, nusipelniusių sporto meistrų Kastyčio ir Arvydo Girdauskų atminimo taurėmis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos