Automobilių sporto veteranas garsina Kauno rajoną

Šiandien nedaug kas žino, kad Kauno rajone autobusą vairuojantis Mindaugas Marcinkevičius – praeityje garsus automobilių sporto meistras, daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos vicečempionas.

„Darbe tikrai nelenktyniauju, nes dažniausiai tenka vežioti vaikus, bet laisvalaikį skiriu veteranų slalomo varžyboms“, – šypsojosi 65 metų vyras.

Jis pasakojo, kad pomėgis automobiliams atsirado jaunystėje. M. Marcinkevičius prisiminė savo sportinės karjeros pradžią, kai šaltais žiemos vakarais garaže konstruodavo lenktyninius automobilius, vadinamuosius bagius. „Tada, sovietmečiu, negaudavome jokios finansinės paramos, dabar kur kas lengviau rasti rėmėjų ir paruošti automobilį startui“, – kalbėjo lenktynininkas.

Per sportinės karjeros metus M. Marcinkevičius šalyje ir už jos ribų pelnė daugiau kaip šimtą įvairių apdovanojimų. Dar ir dabar jis garsina Kauno rajoną automobilių slalomo veteranų varžybose, iš jų negrįžta be apdovanojimų.

Vienas tokių turnyrų vyko vasario 16 dieną, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga. Tauragėje vykusiame automobilių sporto veteranų turnyre M. Marcinkevičius buvo nepralenkiamas, jo komanda užėmė antrą vietą.

Automobilių sporto veteranas neketina sustoti – ruošiasi slalomo turnyro Velykų etapui.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: