Pergalingi Pakaunės gimnazistų startai automodeliuotojų varžybose

Baigiantis pavasariui Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos automodeliuotojų komanda išvyko į 600 km kelionę, į Estijos sostinę Taliną. Čia vyko Baltijos šalių moksleivių kordinių automodelių varžybos „Baltijos taurė – 2018“.

Varžybose dalyvavo Talino (Estija), Rygos (Latvija), Sankt Peterburgo (Rusija) miestų komandos. Kauno rajonui atstovavo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos automodeliuotojų komanda: Aurimas Žandaravičius, Eimantas Meilūnas, Emilis Ročka, Edvinas Leskauskas, Danielius Petrauskas, Rytis Rimkus, Evaldas Žandaravičius ir Modestas Žiglevičius. Evaldui ir Modestui tai buvo pirmosios varžybos.

Šeštadienį sportininkai startavo su E-1, E-2, E-3B, K-1, K-2, Junior ir Temp klasių automodeliais. Kauno rajono atstovai iškovojo 6 prizines vietas.

Sekmadienį prasidėjo Ralli, AM-1 ir AM-2 modelių startai, kuriuose sėkmingai pasirodė E. Žandaravičius (AM-1 klasė) ir M. Žiglevičius (AM-2 klasė) bei iškovojo atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas.

Startavę dešimtyje modelių klasių, iškovoję devynias prizines vietas ir surinkę 2788 taškus Pakaunės atstovai laimėjo antrą komandinę vietą.

Pirmas vietas iškovojo Edvinas Leskauskas AM-2 klasėje ir Danielius Petrauskas E-2 klasėje.

Antras vietas laimėjo Edvinas Leskauskas Junior ir E-3B klasėje ir Eimantas Meiliūnas AM-1 ir Ralli klasėje.

Trečias vietas laimėjo Rytis Rimkus K-1 klasėje, Emilis Ročka K-2 klasėje, Danielius Petrauskas E-3 klasėje.

Sėkmingai praėjus pirmosioms sezono varžyboms sportininkai laukia starto rudenį vyksiančiame Lietuvos atvirame nacionaliniame čempionate (LANČ).

Išvykti į tarptautines varžybas savo lėšomis tampa vis sunkiau. Didžiausia parama jauniesiems automodeliuotojams tapo asociacija greičio modelių sporto klubas (AGMSK) „4 ratukai“ – ji yra pagrindinis vaikų komandos rėmėjas. Taip pat laimėtas Kūno kultūros ir sporto programos įgyvendinimo iš Kauno rajono savivaldybės biudžeto finansavimo projektas.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos automodeliuotojų komanda ir būrelio vadovas, AGMSK „4 ratukai“ prezidentas Raimondas Kochanauskas dėkoja Kauno rajono savivaldybės administracijai ir visiems, padedantiems plėtotis kordinių greičio automodelių sporto šakai Kauno rajone ir Lietuvoje.

Visi varžybų rezultatai čia: http://bystryi.silnyi.ru/results/2018/Baltic_Cup_2018_Tallinn_27-29_04_2018.pdf

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos