Babtiškiai moka dirbti, švęsti, nepamiršta padėkoti

Sekmadienį Babtų laisvalaikio salė buvo sausakimša: vietos bendruomenė susirinko į tradicinį padėkos vakarą.

Į renginį atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas su pavaduotoju Antanu Nesteckiu pabrėžė, kad Babtai yra išskirtinė seniūnija ne tik plotu, bet ir žmonėmis. Babtiškiai ypač daug dėmesio skiria žemės ūkiui, todėl kraštas garsėja sodininkystės ir daržininkystės pasiekimais. Vis daugiau gyvenvietės viešųjų erdvių pritaikomos poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui.

Meras dėkojo Babtų žmonėms už pilietines iniciatyvas, gražų bendravimą bei Kauno rajono garsinimą šalyje ir už jos ribų.

Seniūnas Gediminas Pupinis dėkojo seniūnaičiams, ūkininkams ir verslininkams už pagalbą tvarkant viešąsias erdves, kelius, organizuojant šventes.

Babtų kultūros centro direktorė Eglė Patinskaitė-Žiūraitienė tarė ačiū meno kolektyvų vadovams, šie dėkojo savo kolektyvų nariams.

Tą vakarą babtiškiai dėkojo vieni kitiems, nes kiekvienas buvo kažkuo prisidėjęs prie seniūnijos gerovės kūrimo, bendruomenės stiprinimo. Pavyzdžiui Algirdas ir Snieguolė Navickai turtina gimnazijos biblioteką. Verslininkai Vladas Česnauskas, Povilas Grigaitis, Darius Pažėra, ūkininkai Romas Majauskas, Vytautas Žmuidzinavičius, Juozas ir Genutė Staliūnai, Ričardas Maldutis, Alfredas Rinkevičius, Henrikas Zažeckas, Algirdas Simutis, Rimantas Šidlauskas ir daug kitų yra ilgamečiai seniūnijos pagalbininkai, kultūros renginių, kolektyvų rėmėjai.

Babtų seniūnija didžiuojasi šalyje ir tarptautiniu mastu žinomais meno kolektyvais, kurie tą vakarą vienas po kito kilo ant scenos. Tai roko grupė „Laikas“, vario dūdų orkestras „Algupys“, kapela „Šventupis“ (vad. Jonas Girnius), moterų vokalinis ansamblis „Vėrupė“ (vad. Jūratė Svidinskienė), moterų choras „Gynia“ (vad. Danutė Šakalienė) ir kiti.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos