Babtų gimnazistai – Lietuvos kaimo vietovių mokyklų kvadrato čempionai

Vasario 25 d. Kauno rajono Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko 2022–2023 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) kaimo vietovių mokyklų finalinės kvadrato varžybos. Jose dalyvavo keturios stipriausios berniukų, gimusių 2010 m. ir jaunesnių, komandos iš Vilniaus, Kauno, Radviliškio bei Skuodo rajonų.

Renginys prasidėjo iškilminga dalyvių eisena, kurią lydėjo šventiški Kauno rajono Babtų kultūros centro pučiamųjų orkestro „Algupys“ ir šokėjų pasirodymai. Visus susirinkusius pasveikino Babtų gimnazijos direktorė Renata Liagienė ir Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Navickas.

Po atkaklių kovų paaiškėjo čempionato nugalėtojai – taurę į viršų kėlė šeimininkai, Babtų gimnazistai, kurią varžyboms paruošė fizinio ugdymo mokytojas Antanas Talalas.

Sidabro medaliai atiteko jauniesiems kvadrato žaidėjams iš Vilniaus rajono Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijos, o bronzos – Radviliškio rajono Baisogalos gimnazijos atstovams. Ketvirtoje vietoje liko Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos komanda.

Babtų komanda laimėjo ne tik šių mokslo metų Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių berniukų kvadrato varžybas, bet ir 2022–2023 m. LMŽ kaimo vietovių mokyklų zonines bei tarpzonines varžybas, aplenkdama komandas iš Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybių bei Raseinių, Kaišiadorių ir Varėnos rajonų.

Varžybose dalyvavusioms komandoms atiteko Lietuvos moksleivių nacionalinio švietimo centro ir Kauno rajono savivaldybės specialiai šiam renginiui įsteigti prizai – taurės, medaliai, padėkos, marškinėliai, šakočiai ir kitos atminimo dovanos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos