Babtų gyventojai rinko paramą Ukrainai

Balandžio 7 d. Babtuose vyko paramos Ukrainai koncertas, kurio metu babtiškiai paaukojo net 800 eurų. Visa parama bus pervesta į organizacijos ,,BLUE/YELLOW“ sąskaitą. Ši organizacija Ukrainą remia jau nuo 2014 m.

Į koncertą susirinkę Babtų gyventojai ir juokėsi, ir verkė... Tylos minute buvo pagerbti tie, kuriems nepavyko pabėgti nuo karo, apsiginti, išgyventi.

Grojant pučiamųjų orkestrui ,,Algupys“ buvo giedamas Lietuvos ir Ukrainos himnai.

Koncertinę programą bendruomenei dovanojo Babtų kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai ir atlikėja Ringailė Ramašauskaitė.

„Mes tikime kultūros galia gydyti ir padėti išgyventi sunkias, kupinas tamsos ir liūdesio dienas“, – teigė koncerto organizatoriai.

Į koncertą atvyko nuo karo pabėgęs sutuoktinių duetas: fortepijonas – Anatolijus, vokalas – Natalija. Anatolijui neseniai buvo atlikta širdies operacija, todėl jam leido kartu su žmona išvykti iš šalies. ,,Net neįsivaizduojate, kokį didelį darbą už mus visus atlieka ten kovojantys“, – sakė Natalija. Dėkojame Natalijai ir Anatolijui už širdį virpinančias dainas – net ir negaluojant, jie pas mus atvyko su didžiuliu užsidegimu.

Dar kartą dėkojame visiems koncerto atlikėjams, žiūrovams ir svečiams! Kartu galime labai daug!!

Babtų kultūros centro informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: