Atidarytas Babtų gimnazijos sporto aikštynas

Ruduo Kauno rajonui įkurtuvių ir darbų pabaigtuvių metas. Vos prieš savaitę Raudondvaryje buvo atidarytas naujas sporto aikštynas, o šiandien šventė Babtų bendruomenėje – gimnazija nuo šiol turės savo sporto erdvę.

Taip jau sutapo, kad sporto aikštyno atidarymo dieną gimnazijoje nuo ryto vyko kasmetinė tradicinė Babtų gimnazijos sporto šventė. „Žinau, kad mokiniai su nekantrumu laukia, kada galės išbandyti naujai įrengtas aikšteles, tad daugiau jų nebekankinkime ir skelbkime aikštyno atidarymą“, – prieš juostelės kirpimą į mokyklos bendruomenę kreipėsi Babtų gimnazijos direktorė Renata Liagienė.

Anot mokyklos vadovės, buvusi Babtų gimnazijos sporto infrastruktūra neatitiko gimnazijos bei visos bendruomenės jaunimo užimtumo poreikio. Šiuo metu mokykloje mokosi 457 mokiniai, kurie ir naudosis šiuo aikštynu.

Sporto aikštynas atnaujintas per LEADER programą įgyvendinant Kauno rajono vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategiją. Bendra projekto vertė – 234 tūkst. eurų. 92 tūkst. – Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtros lėšos, likusias lėšas skyrė Kauno rajono savivaldybė.

Už šias lėšas įrengta multifunkcinė krepšinio ir tinklinio aikštelė, mažojo futbolo aikštelė. Savivaldybė pasirūpino, kad būtų įrengtas ir sporto aikštyno apšvietimas, apsauginė tvora, dviračių stovai, nutiesti pėsčiųjų takai, pastatytos žiūrovų tribūnos. Aikštyno atnaujinimo darbus atliko UAB „Vilungė“

„Šiandien džiugi diena Babtams. Pandemija dar kartą mums įrodė, kaip svarbu stiprinti sveikatą, o sportas ir fizinis aktyvus neatsiejami nuo sveikos gyvensenos. Tikiu, kad naujos ir modernios sporto aikštelės padės mokiniams siekti ne tik gerų, bet ir aukštų sportinių rezultatų“, – daug pergalių linkėjo Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas.

Po sveikinimo kalbų tinklinio aikštėje ir mažojo futbolo aikštelėje įvyko pirmosios rungtynės, kurioms teisėjavo mero pavaduotojai P. Visockas ir Antanas Nesteckis. Po sporto varžybų visi vaišinosi sočia koše ir arbata.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos