Babtuose ir vėl pakvipo obuoliais

Šeštadienio pavakarę Babtuose įvyko ilgai laukta tradicinė miestelio šventė „Obuolinės“. Šventėje netrūko trankios muzikos, linksmybių mažiesiems, o svarbiausia – skanios obuolienės.

Šventėje dalyvavo ir Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Nesteckis, kuris pasveikino bendruomenę bei palinkėjo gausaus rudeninio derliaus, skanios obuolienės.

Kasmet šios šventės metu Babtai išrenka „Metų žmogų“. Šįmet už aktyvią koncertinę veiklą ir Babtų krašto garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje nominaciją atiteko Babtų kultūros centro moterų chorui „Gynia“ (vadovė Danutė Šakalienė).

Kokia gi šventė be kapelų, o jų šįkart sugužėjo labai daug: atvyko ne tik Babtų krašto kolektyvai, bet ir svečiai iš Kėdainių, Klaipėdos, kurie dovanojo smagią muzikinę programą.

Į šventę aktyviai įsitraukė ir medžiotojų klubas ,,Antagynė“, kurie šventės dalyvius, svečius ir publiką vaišino miško skanėstais, pristatė medžiotojų trofėjų parodą.

Lietuvos agrarinių miškų ir mokslų centro sodininkystės ir daržininkystės instituto specialistai kvietė degustuoti obuolius ir pristatė naujas jų veisles.

Babtų „Obuolinė“ neįsivaizduojama be skaniausios obuolienės konkurso, kuriame varžėsi šio miestelio  gyventojai. Renginio pabaigoje visi sulaukė netikėtumo – įspūdingo dydžio šventinio, net 7 kilogramų torto. Vakarą vainikavo muzikos grupės „Tautinis brandas“ koncertas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: