Balsavimas dėl Dalyvaujamojo biudžeto projektų nukeliamas į rugsėjį

Gegužės 31 d. vertinimo komisija atrinko ir patvirtino 10 Kauno rajono gyventojų iniciatyva teikiamų projektų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti (toliau Dalyvaujamojo biudžeto programa), už kuriuos gyventojai galėtų balsuoti. Apgailestaujame, bet dėl IT programos „Consul“ įdiegimo trikdžių procesas užtruko, todėl balsavimą tenka atidėti.

Liepos 12 d. buvo gautas Kauno rajono bendruomeninių organizacijų sąjungos (KRBOS) pirmininkės Eglės Juozapavičienės raštas, kuriame rekomenduojama vasaros atostogų įkarštyje balsavimo dėl Dalyvaujamojo biudžeto projektinių idėjų neskelbti, o  šį procesą nukelti į rugsėjį, sudarant sąlygas atrinktų idėjų autoriams kuo plačiau pristatyti savo vizijas gyventojams.

Dalyvaujamojo biudžeto programą  administruojantis Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius pritarė šiai rekomendacijai ir skelbia, kad rugsėjo pradžioje bus organizuojamas atrinktų projektinių idėjų pristatymo renginys, po to visus vyresnius kaip 16 metų Kauno rajono gyventojus pakviesime už šias idėjas balsuoti.

Apie pristatymo renginio datą ir balsavimo pradžią pranešime vėliau.

 

Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos