Batniavos mokykla atšventė 40-mečio jubiliejų

Penktadienį Batniavos mokykloje-daugiafunkciame centre vyravo pakili nuotaika – buvo švenčiamas mokyklos keturiasdešimtmetis.
Batniavoje mokykla veikia jau šimtą metų. Per tą laiką keitėsi pavadinimai, mokymo programos, pastatai, o dabartinėje vietoje skaičiuojamas dar tik ketvirtas mokyklos dešimtmetis.
Į šventę susirinko gausus būrys svečių – mokytojų, buvusių ir esamų mokinių, jų tėvelių, kaimyninių bendruomenių atstovų.
Jubiliejaus minėjime netrūko šokių, dainų, eilių ir nuoširdžių sveikinimų.
Į šventę atvykęs Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas sveikino mokyklos bendruomenę, įteikė padėkas ir dovanas ilgamečiams darbuotojams.
„Jau 100 metų švietimas užima svarbią vietą šiame krašte“, – kalbėjo meras ir pridūrė, kad visai nesvarbu, kokio dydžio yra bendruomenė – didelė ar maža, reikia stengtis, kad švietimui būtų skiriama daugiausia dėmesio. Šventę vainikavo ąžuoliuko sodinimas mokyklos kieme.
Šiuo metu Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, neformaliojo vaikų švietimo, neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos