Veiksmo savaitė „Be patyčių 2018“ Kauno rajono ugdymo įstaigose

Kauno rajono ugdymo įstaigų švietimo pagalbos specialistai (psichologai, socialiniai pedagogai, specialieji pedagogai, logopedai) kovo 19–23 dienomis organizavo bendradarbiavimo akciją AŠ + TU = MES. Ja buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į darnių tarpusavio santykių, pagarbos vienas kitam stiprinimą. Akcijoje dalyvavo 26 rajono ugdymo įstaigos.

Švietimo pagalbos specialistai prisidėjo prie kitų įstaigose vykusių veiklų ir skleidė „Be patyčių 2018“idėją Kauno rajono bendruomenei.

Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai piešė Draugystės veidukus ir dovanojo vieni kitiems.

1–4 klasių mokiniai atliko praktines užduotis „Penki pirštai, penkios savybės“. Jų tikslas – savo savybes ir talentus pamatyti kitų akimis.

5–8 klasių mokiniai rašė laišką, jame turėjo atsiskleisti mokinio požiūris, ką jis gali patarti kitam vaikui (galbūt draugui), iš kurio tyčiojamasi.

I–IV gimnazijos klasių mokiniai žiūrėjo ir aptarė Niko Vujičičiaus filmą „Patyčios turi liautis”.

Akcijos patirtimis ir įspūdžiais specialistai dalijosi apskritojo stalo diskusijoje, vykusioje kovo 27 dieną. Jie džiaugėsi, kad šiemet ne tik vaikai, bet ir ugdymo įstaigų darbuotojai: administracija, pedagogai, aptarnaujantis personalas su dideliu noru ir susidomėjimu įsitraukė į akcijos veiklas.

Akciją kuravo Kauno rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos