Penktasis olimpiečio K. Orento ir mero V. Makūno bėgimo turnyras vyks Zapyškyje

Lengvosios atletikos asociacijos (LLA) prezidentas Danielius Kuprys ir šios organizacijos valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas, antradienį apsilankę Kauno rajono savivaldybėje, dėkojo už bendradarbiavimą ir įteikė atminimo medalius merui Valerijui Makūnu, jo pavaduotojui Pauliui Visockui ir Sporto poskyrio vadovui Arūnui Talalui.

LLA ir Kauno rajono savivaldybė jau penktus metus rengia masinius bėgimo turnyrus, kuriuose dalyvauja šimtai moksleivių iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių rajonų, kitų Lietuvos vietų. Bėgikai suskirstomi pagal amžiaus grupes, jiems parengiamos įvairių nuotolių trasos.

Įteikti prizų ir atminimo medalių atvyksta ne tik šventės globėjai meras Valerijus Makūnas ir Tokijo olimpietis Kęstutis Orentas, bet ir dukart olimpinė čempionė Angelė Rupšienė, daugkartinis Europos svarsčių kilnojimo čempionas, Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas, kiti žymūs sportininkai, rėmėjai.

Tokie bėgimo turnyrai jau vyko Raudondvaryje, Kulautuvoje, Kačerginėje, Garliavoje. Šių metų rugsėjo 25 dieną didelę bėgimo šventę ketinama surengti Zapyškyje.

„Sporto renginį galėtume paįvairinti kultūrine programa, supažindintume vaikus su Zapyškio miestelio ir atgimusios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios istorija“, – sumanymą aiškino V. Makūnas.

D.Kuprys pasiūlė į šventės programą įtraukti ir žmonių su negalia varžybas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos