Pritarta Kauno rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano 2-ojo keitimo koncepcijos 2 alternatyvai

Kauno rajono savivaldybė pritarė savivaldybės teritorijos bendrojo plano 2-ojo keitimo koncepcijos 2 alternatyvai.
Kertiniai šios alternatyvos taškai – tvarumas ir gyvenamųjų vietovių tinklo įprasminimas, paremtas išvystytais funkciniais ryšiais. Ši alternatyva užtikrins aukštesnę gyvenimo kokybę, padės lengviau išlaikyti esamus ir pritraukti naujus gyventojus bei sustiprins viešųjų paslaugų pasiekiamumą ir prieinamumą.
Paslaugų ir infrastruktūros optimizavimas bus vykdomas atsižvelgiant į demografinius gyventojų pokyčius bei prognozuojamas bendras rajono gyventojų skaičiaus tendencijas.
Svarbu pažymėti, jog viešosios paslaugos ir infrastruktūra bus plėtojama ne vienoje pagrindinėje gyvenamojoje vietovėje, bet apjungiant keletos gretimų gyvenviečių turimus ir planuojamus resursus (ypač bazinių socialinių/kultūrinių paslaugų infrastruktūros) ir užtikrinant efektyvų jų pasiekiamumą.
Koncepcijos 2-os alternatyvos redakciją ir šios stadijos procedūrinius dokumentus galite rasti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje https://www.tpdris.lt/lt_LT/web/guest/sarasas (numeris K-RJ-52-19-452) bei Kauno rajono savivaldybės svetainėje https://bit.ly/2ZLDZKE
Kauno rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano 2-ojo keitimo koncepciją rengia „Gaučė ir Ko“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos