Pakaunėje bus kuriama bendruomenės virtuvės studija

Faktą, kad Kauno rajono savivaldybėje gyvena daug kūrybingų žmonių, dar kartą patvirtina šio krašto bendruomenių paruošti projektai. Ketvirtadienį posėdžiavusi taryba pritarė keturiems bendruomenių projektams, kurių dėka Lapių miestelyje bus įkurta bendruomenės virtuvės studija, Čekiškėje daugiafunkcė vaikų ir jaunimo poilsio ir aktyvaus laisvalaikio aikštelė. Asociacija „Kulautuviečiai“ ir Jadagonių piliakalnio bendruomenė įsigis naujos įrangos (garso kolonėlės, kompiuteriai ir t.t.), kuri leis organizuoti įdomesnes veiklas, mokymus, renginius gyventojams.

Lapių miestelio bendruomenės centras siekia įkurti bendruomenės virtuvės studiją, kurioje vyks įvairūs praktiniai mokymai, kurių metu vietos gyventojai gerins žinias apie sveiką mitybą, tvaraus maisto vartojimą, ekonomiškai naudingą šeimos mitybos planavimą ir t.t.

Įrengtoje ir maisto gaminimo technika aprūpintoje virtuvės studijoje vietos ar kviestiniai šefai praktiškai parodys, o dalyviai galės patys išbandyti įvairias maisto gaminimo technologijas. Taip pat vyks įvairios edukacijos, pramoginės maisto gaminimo šventės.

Tuo tarpu Čekiškės bendruomenės centras ketina įrengti daugiafunkcę vaikų ir jaunimo poreikius atitinkančią poilsio ir aktyvaus laisvalaikio aikštelę. Bendruomenė planuoja suburti 8–10 savanorių grupę, kuri ne tik padės įrengti aikštelę, bet ir ją prižiūrės.

Bendruomenės nariai įsitikinę, kad šios viešosios erdvės sutvarkymas, pritaikant ją gyventojų poreikiams, bus tarsi įsipareigojimas nuolat rūpintis ir puoselėti savo kraštą, sveikiau gyventi, daugiau bendrauti.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos