Buvęs Domeikavos seniūnas atšventė 90-ąjį gimtadienį

Ilgametis Kauno rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs Domeikavos seniūnas Irenijus Šmidtas gruodžio 2 d. atšventė gražų – 90 metų jubiliejų. Su švente jubiliatą pasveikino ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas bei seniūnė Lina Mišeikienė.

„Buvę jūsų kolegos nuolat jus prisimena ir mini geru žodžiu, esate mylimas ir gerbiamas. Metai bėga, o jūs nesikeičiate, esate guvus, stiprus, tad norisi jums palinkėti tvirtos sveikatos ir šviesių minčių“, – linkėjo meras.

Domeikaviškį I.Šmidtą pažįsta turbūt visi šios seniūnijos gyventojai. 1995-2000 metais jis ėjo Domeikavos seniūno pareigas, dešimt metų buvo Kauno rajono tarybos nariu, daug metų vadovavo Domeikavos bendruomenei, buvo aktyvus Lietuvos kankinių bažnyčios pastoracinės tarybos veikloje. I.Šmidtas dešimt metų gyveno tremtyje, Sibire, todėl visą savo gyvenimą buvo aktyvus Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariu, daug dėmesio skyrė pilietiškumo puoselėjimui.

Jubiliatas pasakojo, kad darbui atidavė daug metų, todėl dabar mėgaujasi poilsiu ir užsiima jam patinkančia veikla. „Jau daug metų esu bitininkas. Anksčiau turėjau net 25 avilius. Dabar jau sveikata neleidžia, tad likę tik 5 aviliai“, – apie savo pomėgį užsiminė Irenijus.

Devyniasdešimtmetis ūkininkauja, turi šiltnamį, augina vaismedžius, šiltuoju metų laiku pats šienauja teritoriją aplink namą, augina gėles.

Dideliame name Irenijus gyvena su sūnaus šeima, todėl mėgsta palepinti namiškius skaniais patiekalais. Svečiams jis daug pasakojo apie savo šeimą, kaip ja didžiuojasi. „Turiu 2 sūnus, 5 anūkus ir 4 proanūkius, tad Šmidtų pavardė dar ilgai niekur nedings. Be to, visi namiškiai gyvena Lietuvoje, o tai yra svarbiausia“, – besididžiuodamas pasakojo I. Šmidtas.

Jubiliatas merui pasakojo, kad nuolat domisi, kas vyksta Domeikavoje, pasidžiaugė, kaip keičiasi ir gražėja seniūnija.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos