Čekiškės darželyje – įkurtuvės

Čekiškės darželis įsikėlė į naujas Kauno rajono savivaldybės lėšomis atnaujintas patalpas pirmame Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos aukšte. Šviesiose puikiai įrengtose grupėse dabar tilps visi norintieji čekiškiečių mažieji. Jiems čia sudarytos šiuolaikiškos ugdymo sąlygos.

Įkurtuves smagiai atšventė darželio vaikučiai su tėveliais, auklėtojos, gimnazijos vadovai ir pasveikinti su švente atvykę Kauno rajono savivaldybės vadovai, Čekiškės seniūnijos atstovai.

Atėjus laikui eiti į mokyklą, vaikams nereiks prie jos pratintis iš naujo – po vienu stogu įsikūrusi gimnazija taip pat šviečia naujumu – ji baigta atnaujinti šių metų rugsėjo 1-osios šventei. Į 47 km nuo Kauno nutolusią Čekiškės Prano Dovydaičio gimnaziją investuota maždaug 2,3 mln. eurų.

Atnaujintose darželio patalpose įrengtas grindinis šildymas, rekuperacinė vėdinimo sistema, grindų danga specialiai pritaikyta patalpoms, kuriose yra mažamečiai vaikai.

Sienos izoliuotos garsą sugeriančiomis medžiagomis, įrengti sanitariniai mazgai su pertvaromis, pritaikyti mažiesiems ir žmonėms su judėjimo negalia. Visose patalpose įrengtas naujas apšvietimas, priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija.

„Džiaugiamės, kad Čekiškės mažieji pagaliau turi šiuolaikines, puikiai įrengtas patalpas. Švietimo sričiai rajone visuomet skiriame išskirtinį dėmesį, o geros ugdymo sąlygos būtinos ir atokiau esančių vietovių gyventojams“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Iki šių metų rugsėjo Čekiškės darželis veikė senose, 47 metų senumo, gyvenamojo namo patalpose, kurios neatitiko šiuolaikinių higienos normų reikalavimų.

Prano Dovydaičio gimnazijoje ikimokyklinio ir priešmokyklinis ugdymo grupes dabar lanko 40 mažųjų. Gimnazijoje taip pat vykdomos pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programos.

Jau baigiamas statyti naujas priestatas, kuriame įsikurs biblioteka-skaitykla, laisvalaikio salė, skirta ne tik moksleivių renginiams, bet ir Čekiškės seniūnijos gyventojų šventėms. Šalia gimnazijos planuojama įrengti kartodromą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos