Čekiškės pirmokai inscenizavo jiems dovanotą knygą

Penktadienį Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos vyko didelis sujudimas – pirmokėliai ruošėsi teatralizuotai pristatyti garliaviškio Česlovo Navakausko parašytą ir Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo pastangomis išleistą knygą „Kaip susikalba raidelės“.

Stebėti pasirodymo atvyko visa fondo valdyba su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu ir Seimo nare Raminta Popoviene priešakyje.

P.Dovydaičio gimnazija svariai prisidėjo kuriant šią spalvingą knygelę - dailės mokytojos metodininkės Dalės Kieliauskienės vadovaujamos gimnazistės piešė iliustracijas.

Ir skaitytojai, ir specialistai sutartinai tvirtina: knygelė pavyko, ją smagu vartyti ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

A.Makūnienė dėkojo iliustracijų autorėms ir sveikino pirmokėlius, įžengusius į žinių šalį. Gimnazijos bendruomenė svečiams parengė staigmeną ir pristatė knygos „Kaip susikalba raidelės“ inscenizaciją. Savo gebėjimus rodė ne tik pirmokai, bet ir merginų vokalinis ansamblis bei svečiai iš Vilkijos gimnazijos – „Vizijos“ teatro artistai.

„P. Dovydaičio gimnazijoje visada smagu lankytis, nes mokyklos bendruomenė yra nuoširdi ir kūrybinga. Kartu tai yra pavyzdys, kad ir nedidelėse kaimo mokyklose gali būti aukšta ugdymo kokybė“, - kalbėjo V. Makūnas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: