Sveikino dailyraščio konkurso laureatus

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko dailyraščio konkurso „Myliu Lietuvą“ baigiamasis renginys, skirtas Knygnešio dienai paminėti, kuriame dalyvavo puikiai nusiteikę konkurso laureatai ir jų mokytojai.

Kadangi konkursas skirtas Martyno Vainilaičio 90-osios gimimo metinėms paminėti, dalyviams buvo parinkti 5 Martyno Vainilaičio eilėraščiai – po vieną kiekvienai amžiaus grupei („Nemunėlis“, „Sidabro lietutis“, „Rugelių deivė“, „Mergežeris“, „O aš tau pasaką seku“). Konkursui buvo pateikti 416 darbų.

„Gausus konkurso dalyvių skaičius įrodo, jog tikrai mylime savo kalbą ir knygas“, – džiaugėsi dailyraščio konkurso „Myliu Lietuvą“ iniciatorė ir koordinatorė, vyriausioji bibliotekininkė Sandra Žydaitienė.

Pirmų trijų vietų laimėtojams kiekvienoje amžiaus grupėje baigiamojo renginio metu buvo įteikti diplomai ir prizai – knygos bei kanceliarinės prekės. Visi laureatus ruošę mokytojai gavo Ingos Stepukonienės knygą „Knygnešiai ir knygnešystė Pakaunės krašte“.

Šventinio renginio metu konkurso laureatai žiūrėjo 2011 metų filmo „Knygnešys“ ištrauką, parodančią, su kokiais pavojais susidūrė Lietuvos didvyriai, nešę žmonėms tiesą ir šviesą knygų pavidalu. Vėliau moksleiviai, naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais ir bibliotekos planšetėmis, dalyvavo viktorinoje knygnešystės tema.

Biblioteka nuoširdžiai sveikina konkurso laureatus ir linki konkurso dalyviams sėkmės kitais metais.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: