Partnerystė: Kauno kogeneracinė jėgainė dalį pelno skirs Karmėlavos seniūnijos bendruomenių projektams

Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Kauno kogeneracinė jėgainė“ (KKJ) penktadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria bendrovė įsipareigos prisidėti prie savivaldybės bendruomenėms svarbių infrastruktūros gerinimo projektų, renginių bei kitų iniciatyvų.

Finansinė parama bus skiriama socialiniams, švietimo, meno, kultūros, mokslo ir sporto (išskyrus ekstremalų ir padidintos rizikos sportą) projektams, veikloms. Parama bus teikiama tik toms bendruomenėms ir jų projektams, kurios yra įsikūrusios šalia bendrovės. Į paramą pretenduoti bus galima po to, kai bus užbaigta „Ignitis grupės“ žaliosios energetikos įmonių konsolidacija. Bendrovė apie paraiškų teikimą ir reikalavimus joms informuos atskiru kvietimu.

Šiuo metu KKJ 51 proc. akcijų priklauso valstybės valdomai bendrovei AB „Ignitis grupė“.

„Mums labai svarbi gera kaimynystė su bendruomenėmis. Tikimės, kad indėlis į jų gerovės kūrimą padės stiprinti bendradarbiavimą ir užtikrinti gerus santykius“, – sakė bendrovės generalinis direktorius Ramūnas Paškauskas.

„Ši mūsų sutartis – tai ateities projektas. Draugiška kaimynystė tarp gyventojų ir verslą plėtojančių įmonių yra kokybiško gyvenimo garantas. Mus džiugina, kad bendrovė „Ignitis grupė“ dalį pelno planuoja skirti bendruomenėms, visai Karmėlavos seniūnijai“, – teigė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Sutarties pasirašymui rugsėjo 23 d. pritarė savivaldybės taryba.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: