Dėkojo už prasmingą veiklą ir nuoširdų darbą

Antradienį Kauno rajono socialinių paslaugų centre paminėta Tarptautinė žmonių su negalia diena. Į šventinį renginį susirinko apie 200 Kauno rajono neįgaliųjų iš visų seniūnijų, įvairių rajono žmonių su negalia organizacijų atstovai.

Ši diena skirta atkreipti visų dėmesį į iššūkius, su kuriais susiduria žmonės, turintys negalią, priminti apie žmogaus teises, būtinybę užkirsti kelią diskriminacijai ir užtikrinti lygias galimybes visiems visuomenės nariams.

Pasveikinti su šia diena ir pabendrauti su neįgaliaisiais atvyko gausus būrys svečių: Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, vicemerai Antanas Nesteckis ir Paulius Visockas, administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius ir jo pavaduotojai Rūta Černiauskienė ir Mantas Rikteris, Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė, Kauno rajono Turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Raminta Popovienė, Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto pirmininkas Edvinas Kriūnas ir kiti.

Renginys prasidėjo prasmingais žodžiais: „negalia yra pati didžiausia galia“, kuriuos puikiai patvirtino šventės dalyviai.

„Kauno rajone gyvena 3 proc. žmonių, kurie turi kažkokią negalią ir jie yra mūsų visuomenės dalis. Jūs kaip ir mes norite gyventi orų, gražų ir pilnavertį gyvenimą, todėl mes darome viską, kas nuo mūsų priklauso, kad jūs jaustumėtės reikalingais, galėtumėte būti savarankiškais. Ar mes padarome viską, galbūt ne, bet ar mes teisingame kelyje, manau, kad taip. Šiandien turėtume kalbėti ne apie skirtumus tarp mūsų, o apie pranašumus, nes jūs mums esate pavyzdžiais, kaip reikia džiaugtis gyvenimu“, – sveikindamas šventės dalyvius kalbėjo savivaldybės vadovas bei linkėjo sveikatos ir gražių artėjančių švenčių.

Neįgaliesiems svečiai linkėjo tikėjimo, kuris daro stebuklus, tvirtos sveikatos, stiprybės ir bendrystės.

Šventėje netrūko ir dainų. Koncertavo Kauno miesto aklųjų ir silpnaregių centro liaudiškos muzikos kapela „Bičiuliai“, gestų kalba kelias dainas atliko Aldona ir Brigita. Puikų nuotaikos užtaisą visiems padovanojo teatro „Labas“ spektaklis „Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“.

Už aktyvią ir prasmingą veiklą, nepriekaištingą ir nuoširdų darbą renginio metu mero padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi Kauno rajono neįgaliųjų organizacijų darbuotojai:

  • VŠĮ „Tapk laisvas“ socialinė darbuotoja Asta Kalkauskienė
  • Kauno krašto neįgaliųjų sąjungos užimtumo specialistė Leonora Špiliauskienė
  • Vilkijos neįgaliųjų draugijos narė Sandra Vasiliauskienė
  • Garliavos neįgaliųjų draugijos narė Janina Talalienė
  • Asociacija „Kauno gyvastis“ lektoriai Rimantas Kranauskas ir Jelena Lukoševičienė
  • Kauno Arkos bendruomenės narės Ugnė Gudelytė ir Monika Giršaitė
  • Kauno rajono neįgaliųjų draugijos narė Jūratė Naginevičienė
  • VŠĮ Socialinės terapijos namų „Akvila“ užimtumo specialistė Mantė Jasilionytė
  • Kauno rajono kurčiųjų pirminė organizacijos projektų vadovė Greta Gustienė
  • Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kauno rajono filialo pietvakarių centro padalinio darbuotoja Daiga Gipienė

Kiekvienam šventės dalyviui svečiai įteikė po gėlę – Kalėdų žvaigždę, o neįgaliųjų organizacijoms dovanojo medaus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: