Kviečiame Jus į didžiausią Lietuvoje pamoką, kurią įsiminsite ilgam!

Kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks nemokamas renginys „Geriausia ever pamokų diena“, skirtas 9–12 klasių mokiniams ir jų mokytojams.

Per vieną dieną susipažinsite su įkvepiančiomis asmenybėmis iš Lietuvos ir pasaulio. Geriausi savo sričių specialistai užkrės motyvacija tobulėti, dalysis unikaliais požiūriais ir netradiciniais mokymo sprendimais. Iš pirmų lūpų – karščiausios mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos.

Holivudo filmo scenarijaus vertą Lietuvos istorijos raidą pristatys žinomiausias Lietuvos istorikas, televizijos laidų vedėjas Alfredas Bumblauskas. Į scenoje vyksiantį gamtos mokslų eksperimentą kvies Suomijos geriausias gamtos mokslų mokytojas Kalle Vähä-Heikkilä. Kaip savyje atrasti kūrybiškumą atskleis tarp reklamos, filosofijos ir kino pasaulių nardantys Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius.

Ateities profesijas ir darbo rinkos perspektyvas pristatys mokytojų komanda su įtakingiausiu šalies žurnalistu Edmundu Jakilaičiu priešakyje: Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, mobiliųjų aplikacijų verslo kūrėjas Ilja Laursas, „Maximos LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė ir lazerių genijus Augustinas Vizbaras.

Receptais, kaip priversti pinigus dirbti mums, ekonomikos ir finansų pamokoje dalysis žurnalistas ir laidų kūrėjas Andrius Tapinas, prekės ženklo „Beatos virtuvė“ direktorė Odeta Bložienė ir buvusi Lietuvos Respublikos finansų ministrė, Seimo narė Ingrida Šimonytė.

Kad dirbtinis intelektas yra arčiau nei manėte, įrodys viešnia iš Indonezijos – daugiau nei 30 metų informatiką dėstanti Inggriani Liem. O į klausimą, ar popsas tikrai užknisa juodai – atsakinės Lietuvos muzikos pasaulio įžymybės: dainininkai Marijonas Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir dirigentas Modestas Pitrėnas.

Gera nuotaika per pertraukas rūpinsis „radistai“ Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.

Kviečiame mokinius nominuoti savo mylimiausius mokytojus ir aktyviai už juos balsuoti „Kiečiausio mokytojo rinkimuose”!

Daugiausiai palaikymo taškų surinkęs pedagogas bus iškilmingai apdovanotas renginio dieną.

Informacija ir registracija į nemokamą renginį:https://www.delfi.lt/apps/pamoka/

 

Kviečiame Jus į didžiausią Lietuvoje pamoką, kurią įsiminsite ilgam!

Prisegu laišką-kvietimą, jame yra visa detali informacija.

Informaciniai plakatai, kuriuos mokyklos gali atsispausdinti, vizualai mokyklų „Facebook” profiliams yra čia:

http://apps.delfi.lt/pamoka/failai

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos