Kauno rajone lankėsi Ukrainos Dnepropetrovsko apskrities delegacija

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Dnepropetrovsko apskrities administracijos Švietimo ir mokslo departamento direktoriaus pavaduotojas Antonas Demura sutarė dėl bendradarbiavimo sutarties tarp Kauno rajono ir Dnepropetrovsko apskrities pasirašymo.

Kartu su Šiaulių savivaldybės ir profesinio rengimo centro atstovais Raudondvario dvare apsilankiusius svečius – Dnepropetrovsko profesinių mokyklų ir Švietimo ir mokslo departamento vadovus – meras supažindino su Kauno rajono pasiekimais, jo valdymo struktūra, švietimo, žemės ūkio vystymo kryptimis. Labiausiai svečiai domėjosi mūsų savivaldos sistema ir švietimo politika Kauno rajone.

„Pas mus reformos daugelyje sričių dar tik prasideda, tad jūsų vakarietiška patirtis mums labai naudinga“, – sakė A. Demura

Svečiams buvo surengta ekskursija Raudondvario dvare ir Kauno rajono muziejuje, ją pravedė jo direktorius Zigmas Kalesinskas.

Ukrainiečiams didelį įspūdį padarė apsilankymas š. m. rugsėjo 1-ąją atidarytoje Akademijos pradinėje mokykloje-darželyje „Gilė“. Jie domėjosi moderniu mokyklos įrengimu ir mokymo procese naudojamomis šiuolaikinėmis technologijomis.

„Tikiu, kad mūsų užmegzti ryšiai taps ilgalaike regionų draugyste", – sakė V. Makūnas.

Nuo 2015 m. Kauno rajono savivaldybė bendradarbiauja su Ukrainos Užkarpatės apskritimi.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: