Vyriausybės sprendimas: dvi savaites bus draudžiami renginiai

Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad nuo 2020 m. spalio 30 d. iki 2020 m. lapkričio 13 d. būtų draudžiami atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai ir susibūrimai viešose vietose. Išimtys numatytos aukšto meistriškumo sporto varžyboms ir kultūros renginiams.

Kultūros ir sporto renginiams vykstant uždarose patalpose juose žiūrovų skaičius negalės viršyti 300 asmenų. Taip pat bus privaloma užtikrinti šias sąlygas:

  • žiūrovai renginį galės stebėti tik iš sėdimų vietų;
  • tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas(išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus));
  • Žiūrovai viso renginio metu dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Šių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Taip pat privalės būti užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų ir (ar) dalyvių registravimas, vykdoma žiūrovų ir (ar) dalyvių patekimo į renginio vietą kontrolė.

Kultūros ir sporto renginiams lauke galios tokios pat taisyklės, tačiau žiūrovų skaičius čia galės būti didesnis ir siekti 400.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: