Raudondvario ir Neveronių dziudo sportininkų vasaros stovykla ''Vasara su dziudo 2021''

Liepos 6-11 dienomis Guronių sodyboje, vyko Raudondvario ir Neveronių dziudo sportininkų vasaros stovykla „Vasara su dziudo 2021“. Stovykloje dalyvavo 30 Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių bei vaikų, lankančių dziudo neformaliojo švietimo būrelį „Savęs pažinimas dziudo sporto šakoje“. Kiekvienas stovyklos dalyvis gavo po laisvalaikio kepurę bei sportinius marškinėlius su stovyklos atributika.

Sodyboje įrengtas puikus sporto aikščių kompleksas: krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelės, batutas, stalo tenisas, veikia puiki pirtis, pastatytas vandens kubilas.

Stovyklautojai kiekvieną dieną pradėdavo mankšta, per dieną vykdavo dar 2 sporto treniruotės. Kasdien vykdavo įvairių papildomų sporto ir protą lavinančių rungčių turnyrai, varžytuvės. Vaikai dėl motyvuojančių prizų varžėsi futbolo, baudų metimo, smiginio, badmintono, tinklinio, virvės traukimo sportinėse rungtyse, taip pat dalyvavo žaidime „Taip ir Ne“ ir piešimo konkurse.

Stovyklautojai buvo maitinami 4 kartus per dieną.

Liepos 6 dieną 21 val. ugdant jaunosios kartos patriotiškumo jausmą, su visais pasaulio lietuviais buvo giedamas Lietuvos himnas.

Didžioji dalis mokslo metų mokymo ir mokymosi vyko nuotoliniu būdu. Labai jautėsi vaikų noras susitikti, būti kartu, bendrauti, leisti laiską tiesioginiu būdu.

Iškeltas stovyklos tikslas – sportuoti ir būti kartu, buvo pasiektas.

Kauno rajono dziudo ir jojimosporto mokyklos dziudo mokytojas ekspertas Evaldas Bunevičius dėkojo Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktoriui Algimantui Babavičiui už stovyklos idėjos palaikymą ir finansinę paramą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos