Dziudo sportininkų vasaros stovykla „Stiprūs, vikrūs ir laimingi“

Liepos 8–14 dienomis Jadagonių kaime (Zapyškio seniūnija), „Pušyno stovykloje“ vyko Kauno rajono dziudo sportininkų fizinės ir psichinės sveikatos gerinimo vasaros stovykla, finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

Stovykloje dalyvavo 60 Kauno rajono dziudo sportininkų iš Babtų, Domeikavos, Akademijos, Ringaudų, Raudondvario, Užliedžių bei Neveronių. Tai – Pakaunės vietovės, kuriose gyventojų skaičius neviršija 6000 gyventojų.

Dauguma vaikų sportuoja Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje. Kiti dziudo užsiėmimus lanko pagal neformaliojo švietimo krepšelio programą, treti – jau nuo rugsėjo taps sporto mokyklos nariais. Svarbu, kad vaikams stovykla buvo visiškai nemokama.

Stovyklos vadovais buvo trys Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos dziudo mokytojai: Rimantas Gricius, Romualdas Pocius ir Evaldas Bunevičius.

Kiekvieną dieną vyko skirtingos veiklos, kurias vedė kompetentingi lektoriai, vadovai, savo sričių specialistai profesionalai. Per 7 stovyklos dienas vyko 12 renginių.

Vyko vaikų ugdymui, lavinimui, augimui bei fiziniam tobulėjimui svarbios veiklos: paskaita „Bendravimo įgūdžių lavinimas“, du dziudo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai; dienos renginys „Savęs ir kitų pažinimas“' su garsiuoju Mantu Wizard; paskaita: „Emocijų pažinimas ir valdymas“; du jogos teoriniai ir praktiniai užsiėmimai; teorinė ir praktinė paskaita „Sveikam kūne – sveika siela“; paskaita: „Mano dienos planavimas“; renginys „Mes kartu – mes jėga“ su maisto gaminimo procesu su garsiuoju Vytaru Radzevičiumi“', zumbos teoriniai ir praktiniai užsiėmimai bei paskaita: „Motyvacija“.

Pušyno stovyklos aplinka, sąlygos bei puiki pakili vaikų ir vadovų nuotaika leido turiningai, prasmingai leisti laiką, pilną potyrių, pažinimo, rungimosi ir iššūkių. Stovyklos tikslas, – kad vaikai būtų saugūs, sveiki ir laimingi – buvo visai pasiektas.  

Dėkojame Kauno „Kuočingo“ klubui ir partneriams, kurių dėka šis ES projektas galėjo būti realizuotas.

Kauno rajono dziudo ir jojimo

sporto mokyklos dziudo mokytojas

ekspertas Evaldas Bunevičius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos