Raudondvario ir Neveronių dziudo sportininkų vasaros stovykla „Sportuokime ir būkime sveiki“

Liepos 6-11 dienomis Guronių sodyboje, Kaišiadorių rajone, vyko Raudondvario ir Neveronių dziudo sportininkų vasaros stovykla „Sportuokime ir būkime sveiki“. Stovykloje dalyvavo 30 Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių bei vaikų lankančių dziudo būrelį „Savęs pažinimas dziudo sporto šakoje“.

Guronių sodyba įsikūrusi jaukiame, atokiame gamtos kampelyje, primenančiame tikrą kaimišką – lietuvišką sodybą. Sodyboje įrengtas puikus sporto aikščių kompleksas: krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelės, batutas, stalo tenisas, vyko virvės traukimo varžybos. Be sporto užsiėmimų, buvo galima pasimėgauti pirties malonumais, tvenkinio ypatumais. Vaikai laisvalaikiu galėjo susipažinti su naminiais gyvūnais: avimis, fazanais, povais, žąsimis, vištomis bei triušiais.

Stovyklautojams vyko 3 treniruotės per dieną. Taip pat kasdien vykdavo įvairių papildomų sporto ir protą lavinančių rungčių turnyrai. Vaikai buvo maitinami 4 kartus per dieną. Liepos 6 dieną 21 val. susikibus rankomis su visais lietuviais buvo giedamas Lietuvos himną.

Guronių stovyklos aplinka, šeimininkų rūpestis ir dėmesys, ypatingai skanus maistas leido turėti turiningą, prasmingą, pilną potyrių, pažinimo, ugdymo ir ugdymosi, rungimosi, iššūkių ir kitų veiklų laiką. Stovyklos iškeltas tikslas, jog vaikai sportuotų ir būtų sveiki, buvo įgyvendintas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos