Ligita Navarauskaitė – Kauno rajono atstovė Olimpiniame dziudo jaunimo festivalyje

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinė, Lietuvos dziudo U-18 rinktinės narė Ligita Navarauskaitė (trenerė Rasa Steponaitytė) visus metus ruošėsi, dalyvavo atrankinėse Europos dziudo taurėse, mokomosiose stovyklose, kuriose dalyvaudavo sportininkai iš 48 valstybių.

Mūsų auklėtinė įvykdė visus atrankos kriterijus ir išsikovojo vietą Olimpiniame dziudo jaunimo festivalyje, kuriame atstovaus Kauno rajonui.

Festivalis vyks liepos 20–28 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku. Tai – pirmasis toks pasiekimas mūsų Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje.

Sportininkei ir jos trenerei atostogų nenusimato, jos įnirtingai ruošiasi kontroliniam startui birželio 25–28 dienomis Europos jaunių dziudo čempionate, jis vyks Varšuvoje.

Liepos 6–20 dienomis visa olimpinė jaunimo rinktinė išvyksta į pasiruošimo stovyklą Gruzijoje. Laukia sunkus darbas, siekiant užsibrėžto tikslo.

Ačiū Kauno rajono dziudo jojimo mokyklos direktoriui Algimantui Babavičiui ir visai administracijai už paramą ir postūmį siekiant savo svajonės.

Trenerė Rasa Steponaitytė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos