Eigirgalos lopšelis-darželis plečiasi

Kauno rajone dar vienos įkurtuvės. Voškonių gyvenvietėje, vos 3 km nuo Domeikavos, duris po rekonstrukcijos atvėrė Eigirgalos lopšelio-darželio padalinys.

Iki šiol darželyje veikė 4-ios ikimokyklinio amžiaus vaikučių grupės. Naujai rekonstruotame pastate nuo rugsėjo įsikūrė dar 3 grupės su 50 vaikų. Eigirgalos lopšelį-darželį dabar lanko 116 mažųjų Kauno rajono gyventojų iš Voškonių, Domeikavos, Lapių, Drąseikių, Radikių kaimų.

„Aš tikiu, kad šiame pastate gyvens laimė“, – darželio atidarymo iškilmėse kalbėjo Eigirgalos lopšelio-darželio direktorė Vitalija Petrylienė.

Šventėje dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas džiaugėsi, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą: karantinas paskatino visus labiau susitelkti bendram darbui. Šis darželis – dar vienas puikus bendradarbiavimo su aktyvia bendruomene pavyzdys.

„Ačiū Voškonių bendruomenės žmonėms, kad jie pasirinko šį kraštą, jį myli, kuria ir puoselėja. Tai, kad šiandien darželyje atidarome papildomas grupes įrodo, kad žmonėms gera čia gyventi ir jie nori įleisti čia šaknis“, – sakė meras.

Seimo narė Raminta Popovienė dėkojo Kauno rajono savivaldybės vadovams už jų indėlį sprendžiant vietų darželiuose trūkumą ir sveikino mažuosius su įkurtuvėmis, kurie vienbalsiu tvirtino, kad naujasis darželis jiems labai patinka.

Simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpęs meras, darželio direktorė bei rangovai, UAB „Statyba ir montavimas“ direktorius Vitas Lazarenka pakvietė renginio svečius apžiūrėti darželio patalpų.

Rekonstrukcijos metu buvo suremontuotos darželio patalpos, sutvarkyta darželio aplinka: (įrengti pėsčiųjų takai, pasodinti gėlynai, užsėta veja), naujam gyvenimui prikelta krepšinio aikštelė. „Labai džiaugiamės, kad pavyko išsaugoti ir atnaujinti senąją krepšinio aikštelę. Dienos metu ja naudosis mažieji, o vakare čia galės susirinkti Voškonių bendruomenė“, – pabrėžė Domeikavos seniūnė Lina Mišeikienė

Visi darbai savivaldybei kainavo 300 tūkst. eurų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: