Eismo pertvarkos Kauno rajono seniūnijose: svarbiausia saugumas

Posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija pritarė ne vienai eismo pertvarkai, siekdama užtikrinti pėsčiųjų, vairuotojų ir dviratininkų saugumą įvairiose seniūnijose.

Nemažai eismo pokyčių sulauks Užliedžių seniūnijos gyventojai. Vijūkų kaime, A.Šapokos g. esančius greičio mažinimo kalnelius planuojama pakeisti į pėsčiųjų perėją su iškiliu trapeciniu greičio mažinimo kalneliu. Naujos pėsčiųjų perėjos bus įrengtos Klevų g., Giraitės kaime. Dėl nesaugaus išvažiavimo iš kiemo bei aukštos tvoros, kuri užstoja kelio matomumą, Užliedžių kaime, Pienių g. bus įrengtas greitį mažinantis kalnelis.

Saugaus eismo komisijos nariai įsiklausė į Romainių Kaimelės kaimo gyventojų skundus dėl Romainiškių gatvės. Anot Užliedžių seniūno Irmanto Šumsko, ši gatvė yra padengta žvyro danga, joje eismas gana intensyvus, o vairuotojai nesilaiko saugaus greičio. Todėl gyventojų prašymui riboti greitį Romainiškių gatvėje ir leisti transporto priemonėms važiuoti ne greičiau nei 30 km/h  buvo pritarta.

Greitį mažinančius kalnelius planuojama įrengti ir Domeikavos seniūnijoje, Radikių kaime, Žemynos g.

Vilkijos apylinkių seniūnijoje, kelyje Skrebenai – Purviškiai artimiausiu metu atsiras naujas kelio ženklas, kuris įspės vairuotojus, jog kelyje leistinas greitis – 70 km/h.

Posėdžio metu dėmesio sulaukė ir Ringaudų seniūnijoje esanti Panemunės g., prie dviračių tako Marvelė – Kačerginė. Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris pasakojo, kad savivaldybė siekdama sudaryti saugias sąlygas dviračio taku važiuojantiems dviratininkams, nusprendė Panemunės g. dangą padengti frezuotu asfaltu, kai prieš ten buvo žvyras. Tačiau pagerėjus kelio būklei, automobilių vairuotojai viršija leistiną greitį Panemunės g. ir taip kelia pavojų dviratininkams. Todėl Saugaus eismo komisijos nariai pritarė, kad Panemunės g. būtų sumažintas leistinas greitis iki 30 km/h.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos