Nuo pirmadienio – eismo pokyčiai

Nuo balandžio 15 d. keičiasi transporto eismas per Akademijos sankryžų mazgą. Pirmadienį taip pat į Neveronis ir Sergeičikus  papildomu maršrutu  pradeda kursuoti priemiestinis autobusas Nr. 150 

 Dėl Akademijos sankryžų mazgo rekonstravimo nuo balandžio 15 d. transporto eismas per Noreikiškių viaduką vyksta viena kryptimi, todėl keičiasi priemiestinio 180-ojo autobuso maršruto (Kauno autobusų stotis–Ringaudai–Girininkai) ir miesto autobuso 32-ojo maršruto (Geležinkelio stotis–Ringaudai) trasos.

18-ojo maršruto miesto autobuso ir 56-ojo maršrutinio taksi pakitimų nenumatoma.

Važiuojantieji savo transportu iš Kauno miesto Stirnų gatvės galės Ringaudų kaimą ir Akademijos miestelį pasiekti važiuodami Tiesiąja, Pilėnų bei Margirio g. (apylankos schemas rasite čia ir čia ).

„Prašome važiuoti vadovaujantis esamais laikinai įrengtais kelio ženklais“, – atkreipė dėmesį Kauno rajono savivaldybės administracijos Kelių ir transporto skyriaus vyr. specialistas Gediminas Drukteinis.

 

Balandžio 15 d. iš Kauno autobusų stoties į Neveronių kaimą keleiviai pradedami vežti priemiestinio autobuso 150-uoju maršrutu.

Šiuo autobusu bus galima pasiekti Kauno LEZ Terminalo gatvę, Ramučių kaimą, LEZ (oro parką) ir Sergeičikų kaimą (schema Nr. 4). Maršrutu važiuos du autobusai darbo dienomis, šeštadieniais ir sekmadieniais. Suderinus su Kauno miesto savivaldybe, toks 150-ojo autobuso maršrutas sudarytas taip, kad juo būtų patogu naudotis Kauno LEZ darbuotojų, Sergeičikų ir Neveronių gyventojams. 

Senojo 150 maršruto trasa nesikeičia - viskas bus kaip iki šiol. Naujuoju maršrutu važiuos papildomi autobusai. Ant jų bus lentelė su užrašu 150 Kauno AS-LEZ-Ramučiai-Neveronys.

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: