Kultūrizmo varžybose puikiai pasirodė sportininkai iš Garliavos

Garliavos sporto klubo „Fitness Factory Gym“ sportininkai įspūdingai pasirodė prestižinėse kultūrizmo varžybose Vokietijoje NAC „Mr. & Ms. Universe“, kurios vyko paskutinį lapkričio savaitgalį.

„Mr. & Ms. Universe“ turnyrai Vokietijoje vyksta nuo 2006 metų, kada pasaulinės NAC international prezidento pareigas pradėjo eiti vokietis Harald Hoyler. 2008 m. pirmą kartą šiame turnyre dalyvavo ir Lietuvos rinktinė, o komandos sudėtyje buvo Garliavoje veikiančio sporto klubo „Fitness Factory Gym“ sportininkai. Garliaviškiai varžybose dalyvavo ir šįmet.

Vyrų kultūrizmo kategorijoje 172 cm -179 cm garliaviškis Gražvydas Naruševičius iškovojo 3 vietą. Šios dienos Gražvydas laukė nuo 2009 m., kuomet pirmą kartą dalyvavo „Mr. & Ms. Universe“ turnyre Vokietijoje. Toje pačioje kategorijoje garliaviškis Mantas Lunskys iškovojo 5 vietą. Kategorijos nugalėtoju tapo Daniel Jay Smith Jr. iš Jungtinės Karalystės.

Garliaviškis Algimantas Dambrauskas buvo vienas iš vyriausių varžybų dalyvių, jam 69 metai. Sportininkas jau ne vienerius metus stebina aplinkinius  savo fizine forma ir užsidegimu šiam sportui. Jis vyrų kultūristų veteranų virš 60 m. grupėje iškovojo 6-ją vietą, kategorijos nugalėtoju tapo Helge Kresin iš Vokietijos.

Ketvirtasis sporto klubo „Factory Gym“ atstovas Andrius Vitkauskas „Men Classic physique -174 cm“ kategorijoje turėjo problemų registracijos metu ir netilpo į kategoriją dėl per didelio svorio. Tačiau iki registracijos pabaigos įvykdė varžybų nuostatose nustatytą ūgio ir svorio reikalavimą. Deja, per ne lyg greitas svorio koregavimas turėjo įtakos sportininko rezultatams ir į finalą jis nepateko.

Lietuvą taip pat atstovavo dar du sportininkai Valdas Škėrys iš Jiezno ir Tadas Jefišovas iš Alytaus, abu atstovauja Jiezno sporto klubą „Uola“ (treneris Vytautas Sadauskas). Valdas Škėrys jaunimo kultūrizmo iki 23 m. iškovojo antrąja vietą nusileidęs Jannik Rahr iš Vokietijos, o Tadas Jefišovas užėmė 3 vietą „Men Classic Physique +175 cm“, kategoriją laimėjo Daniel Somogyi iš Vengrijos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos